Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lenne ez bátor lépés...

Mennyire lenne ez bátor lépés a hajammal?

Figyelt kérdés
Szeretném levágatni a hajamat állig érőre és befestetni szőkére egy két rózsaszín melír csíkkal . De ugy tudom manapság nem menő ennyire egyedinek lenni . Most a hosszú barna haj a divat ugye és a pasiknak csak az tetszik ? 18/L
2015. júl. 28. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam a rövid nem állig érőt takar, az egy közepes hosszúság. :D Nekem van rövid hajam (6-7-8 cm), de nem vettem észre, hogy kevésbé tetszenék a fiúknak, mint eddig.

Nyugodtan csináld meg a hajadat, ha úgy jobban érzed magad. Elvégre ha nem tetszik, majd visszanő! :)

2015. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne viccelj már, az utcán teljes rózsaszín-kék-zöld,lila hajú csajok mászkálnak, észre se vennék a te két rózsaszín csíkod. nekem amúgy nem jön be a sima festett haj se, éljen az eredeti hajszín!
2015. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Annyira hülyeség a pasik érdeklődését vagy nem érdeklődését a hajszínre avagy hajhosszra fogni -.-ˇˇ Én eredeti barna volnék, de 6 éve nem olyan színű a hajam volt már lila, szőkés, rózsaszínes, most vörös jó pár éve, sőt volt már derékig érő, vállig érő, állig érő és képzeld mindig pont ugyanúgy érdeklődtek irántam és hívtak randizni, szóval semmi köze nincs ennek a hajhoz. Közép-Európában élünk, ha nem tűnt volna fel a legtöbb ember itt természetesen barna hajú, így divat vagy nem divat tényleg ebből fogsz a legtöbbet látni, de akár hupilila is lehet a hajad, akkor sem az határozza majd meg, hogy a pasinak tetszel-e :D

22/L

2015. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!