Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti szoktátok magatoknak vágni...

Ti szoktátok magatoknak vágni a hajatokat?

Figyelt kérdés
Milyen eredménnyel?

2016. jan. 27. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem,szerintem igénytelenség.
2016. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Én se, szerintem is igénytelenségre vall.
2016. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
igen. hajvágó géppel és borotvával :)
2016. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, olyan kicsi lett, hogy jézusom :D Borzasztó lett :D Azóta soha többet
2016. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer 8 évesen vágtam magamnak frufrut :D Na,az gáz volt :D 13 évesen levágtam bosszúból a hajamat,mert nem kaptam időpontot a fodrászhoz,na az is volt egy történet :D

Azóta megjött az eszem,a hajam lett az ékszerem,imádom,és soha nem vágnám itthon magamnak. Mégcsak a végét sem :D Na jó,ha kevés hajam lenne,és jól állna a szimpla fazon,akkor lehet közbe vágnék a végéből pár centit,de extra sok hajam van,ha ezt magamnak vágnám egyenesre,az kész katasztrófa lenne :D

2016. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek nem tudják mi az igénytelenség, vagy miért használják mindenre ezt a szót?

Mindig magamnak vágom a hajam, mivel jobban csinálom mit előtte bármelyik fodrász. Pedig nem a vidéki olcsó kezdőkhöz jártam sose. Normálisan vágni egy sem tudott mégse. A centiket nem ismerik. Náluk az 1 az 10-et jelent. A fokozatos náluk az volt hogy a teteje 5 centi, alatta meg összevissza mindenféle hosszú random módon... Kösz, inkább megcsinálom magamnak. Sose rontottam el, a hajam mindig szép.

2016. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Elköltöztem az ország másik felébe, a régi fodrászommal nem tudtunk időpontot egyeztetni, itt pedig elmentem egy jónak mondott fodrászhoz, aki tönkretette a hajam (szőkítővel leégetett 10 centit). Elegem lett, vettem magamnak hajvágó ollót, és már lassan egy éve magamnak csinálom a hajam. Csak a töredezett végeket vágom le, kicsit időigényes, de így annyit vágok, amennyit én szeretnék. Ha emiatt igénytelen vagyok, akkor így jártam. Sokkal jobb helye is van annak az 5-6000 ftnak, amit elkértek 2 havonta arra, hogy pár centit vágjanak.

A hajamat is magamnak festem, a fodrászhoz is én vittem a jól bevált (fodrászkellékesben vásárolt) árnyalatot, csak magamnak nem kell fizetni azért, hogy felkenjem.

Annyira csak nem lehetek béna, mivel rendszeresen kérik a fodrászom számát.

2016. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De te lány vagy.Fiúknál más a helyzet.
2016. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A frufrumat én szoktam. A hajvégeimet ha már kell vágni belőlük, akkor azt a férjem szokta. Nincs pénz fodrászra meg amúgy se hagynám neki a frufrumat mert azt mindig elrontották, azt csak én tudom magamnak.
2016. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Régebben magamnak vágtam, mindig jól nézett ki. A legtöbb fodrász sose olyan hajat vágott, mint amilyet kértem, úgyhogy egy időben én festettem meg vágtam magamnak, nem volt vele semmi gáz. Azóta a házam mellett találtam egy rohadt olcsó nagyon jó fodrászt akihez bármikor rohanhatok, azóta nem foglalkozok vele, csinálja ő.
2016. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!