Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még a pattanasok...

Mit tehetnék még a pattanasok ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már három éve nagyon pattanásos az arcom. Főleg az arcocska rész also fele (és a az állam két oldala). Igazabol ezek nem ilyen tini pattanasok hanem nagyon es gyulladtak es mélyek. Már rengetek féle termékcsalad kenceficéit kiprobáltam, próbálkoztam természetes növényekkel gyümölcsokkel, ételekkel külsöleg és belsőleg is. Jártam már bőrgyógyásznál aki kremeket es tonikot irt fel. Csinalt lézeres arc kezelést is nekem több alkalommal (nem egy olcso mulatsag). Semmi nem használ. Semmi ... Mikor a tükörbe nézek teljesen elvagyok keseredve, gyakran el is sírom magam. Nem szeretek emiatt emberek között sem lenni.

Kérlek ha valahogy tudtok van még valami ötletetek segítsetek. Nagyon szivesen fogadok minden tanácsot. Nem akarom feladni. El akarom oket tüntetni. Ha esetleg valaki tud jó bőrgyógyászt Miskolc közelében azt is leirhatjátok. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat. 

16L



2016. júl. 18. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Használj BHA hámlasztót. Olvass utána, sok leírás van a neten. Magas fényvédelem kötelező, ha hámlasztasz. Ne úgy képzeld el, hogy látható lesz tőle a hámlás az arcodon, mert csak azt fogod érzékelni, hogy a bőröd állapota javul, kisimul. :) Ajánlom a COSRX termékeket, egy tubus hónapokig elég, még mindennapos használat mellett is. Kb. 5000 ft Ebayen.

[link]

Olvasd el a véleményeket.

2016. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én már 5 éve küzdök pattanásokkal, ha akarod beszélhetünk róla üzenetben, sok lenne itt leírni! :)
2016. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak pár van(a homlokomon) de én kammilla teás borogatást használok.Vegyél filtered kamillateát és főzd meg úgy mint egy rendes teát,majd vattával itasd meg és ezt használd a problémás területeken.Ami még nekem bevált az az egészségügyi szesz.Ezt is hasonlóképpen használom :)
2016. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Utolso aranyos vagy de nekem ez nagyon keves 😢 sajnos eleg durva a helyzet.
2016. júl. 20. 23:54
 5/5 anonim válasza:
Én is már 3 éve eléggé pattanasos vagyok. A háziorvos írt fel nekem Dalacint az egy-másfél hét után hatott. A héten próbáltam ki egy "házi" kencét ami nem is annyira bonyolult és azt vettem eszre hogy hat. Először a pirosság kezdett el múlni aztán másnap reggel 3 éve először nem nőtt pattanás sz arcomon. Ha érdekelne 1 étkezőkanál szódabikarbónát tegyél egy pohárba vagy tálba és tenyél hozzá egy pici vizet hogy fogkrémállagú legyen, majd próbald meg rákenni az arcodra (na nem ragad meg rajta akkor tegyel még hozzá vizet). Ezt addig hagyd rajta míg mrg nem szárad (10-15 perc). Picit viszketni fog tőle a bőröd de ez normális reakció a szódabikarbónára. Ha megszaradt valamijen rongyal dörzdöld le az arcodrol (nem kell túl erősen mert könnyen lejön) majd most at vízzel. Szeribtem 1-2 nap után neked is látszani fog az eredmény. Sok sikert hozzá :)
2016. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!