Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetesség vagy változatos...

Természetesség vagy változatosság?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a hajszínezőt, ami ugye néhány hajmosás után kijön. És minden nagyképűség nélkül arra jutottam, hogy minden hajszín jól áll, olyannyira, hogy vétek lenne egy hajszínnel leélnem az életem :D

Viszont nem tudom, mi a pasik álláspontja a témáról.

Férfiak, tetszene nektek, ha a barátnőtök alkalmanként új hajszínnel lepne meg titeket (természetesen a ternészetes hajszínekre gondolok, szóval nem kék meg rózsaszín, hanem barna, fekete, szőke, vörös árnyalataira)?

Végülis egy új hajjal/hajszínnel szinte teljesen más az ember megjelenése, és a változatosság gyönyörködtet.

Vagy jobban tetszene, ha a barátnőtök teljesen természetes lenne ilyen téren is?



2016. szept. 22. 17:38
 1/8 anonim válasza:
A barátom azt mondta, neki mindegy, ha jól áll. Alapból festve van a hajam (barnára), őt nem zavarja, szerencsére nem az az elvakult "csakisúgyszépanőahogyreggelfelkel" / "ahogyanszületett" felfogású férfi, mint itt sokan.
2016. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más kérdés bocsi: milyen hajszínezőt használsz, tényleg kijön teljesen?
2016. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerencséd van ;)

Loreal Casting Creme Gloss különböző árnyalatait bróbáltam, nekem bevált. Annyi, hogy egy kicsit tovább tart a hatása mint ígéri, de folyamatosan kopik. Nekem a teljes eltűnéséhez kb. 4 hónap kellett, így vagyok most az eredeti hajszínemnél. Előtte nem vártam neg hogy teljesen kikopjon, hanem amikor már eléggé kifakult, jött a következő árnyalat. De idővel nyomtalanul eltűnik.

És szerintem gyönyörű színei vannak :)

2016. szept. 22. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fontosabb az, hogy ne vágd haza a hajad és ne terheld le állandóan a színezéssel, minthogy a pasiknak épp mikor mi tetszik... Egy nőnek az éke a haja, ha ápolt, gyönyörű, egészséges, akkor lehet akármilyen színű, úgy szép ahogy van.
2016. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de megfelelő ápolással szép maradhat a festett haj is.
2016. szept. 22. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Utálom a festett hajú lányokat. Másként fogalmazok kicsit: párkapcsolatot nem tudnék elképzelni festett hajúval, de másra jók lehetnek.
2016. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy a pasiknak mi tetszik? Az a lényeg hogy neked tetsszen.
2016. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6# Mert ez aztan lenyeges komoly kapcsolat szempontjabol, valakinek festve van-e a haja vagy nincs xd Az enyemrol nem is tudjak altalaban, hogy festett, mert termeszetes barna arnyalatura van festve. Az eredetirol meg mindig kerdezgettek, hogy ez festett, de jo milyen arnyalat??? Az meg ilyen szokes volt.
2016. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!