Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arc, megoldás?...

Pattanásos arc, megoldás? (Képpel,18/f)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok (mindjárt 19), és kb. 9.-es korom óra kezdődött az egész pattanásos ceremónia... azóta sok mindent kipróbáltam, most 5-6 hónapja egy bőrgyógyász ajánlására: zinery-t reggel és differin este. Elején volt egy kis némi változás, voltak reményeim, de mostmár visszaállt minden a régi állapotokra... sajnos.


Amit rólam kell tudni:

-7-8 évet fociztam, most egyetemen vagyok ezért nem tudok annyira, szóval egészséges vagyok fizikailag (ha érdekes: ~172-5cm magas/~70-5kg)

-már 1-2 éve, hogy nem eszem "finomságokat", de látható, hogy nem segített. Mostanában néha sütit eszem, chipset, de kb. havi 1-2x maximum

-nincs: alkohol, cigi, drog... stb. (talán cigi volt 9 évesen egyszer apámmal :D, de 1 csepp alkohol sem nem drog)

-alszom rendesen, és alvás előtt nem tűröm magam (legalább) zuhany (de inkább fürdés) nélkül -> tehát higénia pipa :)


Szüleimről (mert sokan mondják, hogy genetika, öröklés stb.)

Megkérdeztem őket, hogy velük mi volt a helyzet, apámnak ritkán anyámnak még annál is ritkábban voltak pattanásai. Anyám szerint havi 2-3 kisebb pattanás volt az arcán vagy a nyakán, de nem több. Ugyanez a testvéreimmel, náluk volt egy kevés, de nem annyira mint nekem


Képet tudok privátban küldeni: főleg az arcom két oldala és az orrom körül + az állam

Január elején végzem a vizsgáimmal, azután gondoltam arra, hogy elmegyek valami megbízható/jó/okos/tapasztalt..stb.. orvoshoz/kozmetikushoz/emberhez aki tudja mi lenne a legjobb megoldás nekem. Szóval jöhetnek tippek az előző mondatnak megfelelő ember megtalálására :)

(Budapest körül)


Köszönök minden segítséget előre is.

Boldog Ünnepeket!



2016. dec. 29. 14:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
A koreai termékeket nagyon szokták dicsérni... Egyébként én jelenleg zöld teával szoktam bekenni az arcom, (emellett édesanyám gyárt szappanokat, és krémeket is, a tea után ilyen krémmel kenem be az arcom). Amikor először olvastam a zöld teáról, nem igazán hittem benne, de kipróbáltam. Pár nap után már láthatóan szebb lett a bőröm. Remélem, segítettem :)
2016. dec. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Csatlakozom az egyik hozzászólóhoz, nekem is a fekete szappan tette teljesen rendbe a bőröm!

2016. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11.-es. Nekem segítettél!

Van egy patti ami fáj ,nem akar elmúlni, most kipróbálom. :)

2016. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#11-est is kipróbálom :))

2016. dec. 30. 19:17
 15/15 anonim válasza:
Differin gélt lehet még valahol kapni ?
2021. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!