Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a göndör hajammal...

Mit tegyek a göndör hajammal hogy egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
Göndör, néhol fürtös hajam van, de utálom. Fent rövidebb, lent hosszú. Minden reggel+heti 2x hajmosás után+ha megyek valahova, vasalom. A teteje egyenes, meg úgy nagyjából az egész, de oldalt, a fülemnél folyton beáll, ilyen bubira, főleg jobb oldalt, ahol van a frufrum, nagyon sok haj van, de nem a frufru miatt, hanem az alatt sok, de vasalás után jobb. Aztán lent hullámosodik hamar, a nyakamnál összevissza kiáll. Vasalás után, amíg nem megyek ki a levegőre, nagyon szép szögegyenes, de nem marad úgy. Van valami szer, amitől egyenes marad? Akármi, már nagyon utálom, önbizalmam sincs a hajam miatt:/
2010. máj. 6. 21:46
 1/9 anonim válasza:

legyen önbizalmad!

Nekem is extrém göndör hajam van, én is vasalom, nekem si könnyen begöndörödik, mégis jól érzem amgam a bőrömben

Na jó, régebben voltak komplexusaim a hajam miatt, de mára nagyjából "kinőttem".

Szóval csak tökösen ;)

2010. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de nekem nagyon hülyén áll, ronda, fiúknak se tetszem:(

a fejtetőm hajmosás után 1-2 nap múlva lelapul, oldalt meg kiáll, és ilyen háromszög fejem van. gyakori hajmosásra meg nincs időm és hamarabb zsírosodna a hajam.

azért köszi:)

2010. máj. 6. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy DM Balea,Intenzív Hajkisimító Szérumot használok. Hajmosás után törölközőszáraz hajra kell felvinni és miután megszáradt, lehet vasalni. :D Nekem bevált!
2010. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi*-* nemsokára kipróbálom, vetetek anyuval egyet:D
2010. máj. 7. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyenesítős sampont én balzsamot használok már jó ideje, és sokkal egyenesebb tőle a hajam. Mindezt azért mert rühellem a hajvasalót...xD Hajmosás után hanem is 100%ig szögegyenes de olyan 80%-ban bevállt nekem.(TIGI bed head;www.tigi.hu)

Vagy ha ilyesmi sem válik be, szerintem próbáld ki a végleges hajegyenesítést.(én is arra pályázok jóideje csak nincs rá pénzem xD)

2010. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Végleges hajegyenesítés? Nem hiszem hogy van olyan... max tartós. Az én hajam is göndör. Ne múljon azon az önbizalmad, hogy most milyen a hajad. Ha csak a fiúk miatt csinálod... ha sokat mosolyogsz, kedves vagy, akkor nem fogja érdekelni a fiúkat hogy most milyen a hajad, vagyis érdekelni fogja, de biztos vagyok benne hogy a természetes hajaddal is ugyanolyan szép vagy! Vannak olyan lányok, akik nagyon "adnak magukra", már 12 évesen melltartót hordanak, festetik a hajukat és egy tonna smink van rajtuk! Azoknak a lányoknak azért van sikerük a fiúknál, ha ezt sikernek lehet nevezni, mert azok a srácok akikkel ösze állnak csak azért akarják őket mert... A normális fiúk, akik igazán kedvesek, okosak, akikkel el lehet képzelni egy normális kapcsolatot azoknak a természetes hajad is ugyanúgy tetszeni fog, sőt! Vki a borzas lányokat szereti! Ennyit a lelkizésről!:D Remélem megszereted a hajad!:)
2010. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem a fiúk miatt, mert itt a városomban senki helyes nincs. Egyszerűen hülyén nézek ki göndören, összevissza, ronda vagyok (komolyan), iskolában is rosszul érzem magam. Alapból nem vagyok valami szép, a bőröm nagyonfehér (vagyis általában piros) és hámlik, gebe vagyok (nemtudok hízni), nincs mellem. Csak a hajam dob valamit a kinézetemen.


De köszönöm a válaszokat, most van az Asia Straight sampon+hajegyenesítő krém, amitől ugyan nem lesz egyenesebb magától, de vasalás után megtartja majdnem az egészét. Ha elfogy, akkor kipróbálom a többit is:)


Van "végleges hajkiegyenesítés", de szüleim nem engedik. Beleégetnek valami szert, amitől elvileg sokáig (amig le nem nő, vagy legalábbis hónapokig). Nem tart örökké, pár havonta meg kell ismételni azthiszem.

2010. máj. 12. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a fajta végleges hajegynesítés amit én néztem kb 6 hónapig tart, és javítja is a haj szerkezetét, persze annak is van ára... csak igy efféle végső megoldásként írtam :D
2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mennyibe kerülne egy végleges hajegyenesítés
2011. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!