Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, akik borotválkoznak!...

Nők, akik borotválkoznak! Erősödött-e a szőrzetetek a borotválkozás hatására?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek olyan erős lett a lábszárán a szőr a sok borotválkozástól, hogy pasimnak az erős szakállával vetekszik!


Nálatok ez ügyben mi a helyzet?



2017. márc. 22. 13:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
;-)
2017. márc. 22. 17:55
 12/16 anonim válasza:
Amikor borotválkozom a szőrzetem nem lesz erősebb soha. Nem a tövétől szedem ki. A borotva csak elvágja a szőrt és ezért bök utàna,ha nőni kezd. Elvileg sűrűbb nem igazán lehetne. Nekem sem az, de nem is szoktam megvárni amíg megnő. Ha annyira vészes a helyzet a barátnőd menjen el valami kezelésre ;)
2017. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem a bökésről van szó, hanem arról, hogy sokkal vastagabbak lettek a szőrszálak, de jelentősen.


Majd megkérem a pasimat, hogy növessze meg a szakállát és akkor tudok képet is mutatni arról, hogy összehasonlítva a haját, a testén a szőrt és a szakállát, melyik milyen - a szakálla ugyanis erős, míg más területeken jóval gyengébb. Már, ha érdekel valakit. :-)

2017. márc. 22. 18:08
 14/16 A kérdező kommentje:

#3! "A barátnődnek sem, csak a vágás miatt szúr, egyébként ugyanolyan. :)"


Te láttad már?! Gondolkozz már el azon, hogy nem is láttad őt soha életedben, szóval értelmetlen róla bármit kijelentened. Újabb nicket sem kéne gyártanod önigazolás végett.


Az lehet, hogy neked ugyanolyan maradt, neki viszont nem!

2017. márc. 22. 18:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Mikor kezdett el borotválkozni? Simán erősödhet serdüléssel a szőr csak ha előtte elkezdte, már a borotválás számlájára írják, gondolj bele babaként mikor elkezd nőni a haj sokkal puhább és világosabb és az évek során megerősödik.
2017. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Talán 13 éves korában kezdte a lábszára borotválását. Azt nem tudom, hogy akkoriban már mensizett-e.
2017. márc. 23. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!