Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van megoldás arra, hogy pár...

M3rcedesz kérdése:

Van megoldás arra, hogy pár darab, halvány szeplőből több legyen?

Figyelt kérdés
Van pár szeplő az orromon ,de halványak és nem látszanak. Van rá megoldás ,hogy több legyen belőlük és esetleg sötétebbek legyenek? Valami növény vagy valami? Vagy csak a napozás segíthet egy picikém is rajta? Mert hallottam már erről. 14/L

2017. jún. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajzolj minden nap barna szemcerutával pöttyöket az arcodra.
2017. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem rengeteg van az orrom körül:)) Télen alig láthatóak..most a nap megerősítette rendesen, mellesleg sokkal többnek is tűnik:) szerintem a Nap az egyetlen,vagy a hamis (rajzolt) 17/l
2017. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nap.

Nekem is az orromon van sok..:D És most kezd több lenni.

2017. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én magyon szeplős vagyok nem csak az orromon és arcomon. Még korábban azt tapasztaltam, hogy ha véletlenül is de leégek (ami nagyon könnyen megesik) miután lehámlott ott kezdenek szeplők megjelenni.
2017. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem kezdhetek neki a napozásnak:D
2017. jún. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!