Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsirosodó korpásodásra...

Gyorsan zsirosodó korpásodásra hajlamos hajat hogyan lehet kezelni otthon?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy bolti kemikáliákkal vagy házi dolgokkal de már rohadtul unom hogy minden 3.ik 4.ik nap bezsirosodik a hajam és azonkívül hogy megmosom nem tudok vele mit kezdeni.
2017. jún. 17. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eredetileg is a zsíros bőrt illetve hajat örökölöd akkor nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, de próbálkozz a szárazsamponnal.
2017. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Inkább csak a hajat örököltem, a bőröm vegyes, a sima bőröm érzékeny, az arcom meg kombinált.(T vonal homlok+orr száraz szemöldökkel együtt orca meg áll zsiros) Bár nállam a testem nagy részén inkább az érzékeny bőr dominál. Nem tudom mit gondoljak róla érdemes e kipróbálni hogy átt állok száraz samponra utánna meg ugy mond visszaszoktatom a hajamat a szárazsampon után az eredeti samponomhoz ami citromos head n shoulders.

Mondanál jo szárazsampon márkákat hol lehet beszerezni őket mennyiért kb? (Ezeknek a samponoknak amugy mi van a dobozára irva most egy példát mondok csak hogy értsd nem akarok semmilyen hülyeséget mondani: száraz hajra?)

2017. jún. 17. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld ki a Sentireet. nekem eltüntette a korpámat és nem is kell olyan sűrűn mosni a hajam.
2018. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!