Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki otthon vágja a frufruját?

Van aki otthon vágja a frufruját?

Figyelt kérdés

Tudna nekem segíteni, vagy tippeket írni, hogy hogxan szokra csinálni?

Teli frufrut szeretnék, egyenes véggel. Korábban volt már, de mivel most drasztikus változást hozok be az életembe, levágtam hétfőn a hajam. Először a derekamig ért, azt levágattam a mellemig, és mivel be voltam izgulva, tegnap levágtam a szájamig. Mivel még mindig ebben a stádiumban vagyok, még szeretnék egy frufrut is. Nagyon furcsa lenne, hogy ilyen kicsi a különbség a frufru és a hajvégem között, vagy jól nézne ki? Esetleg nem ajánljátok, hogy ilyen nagy változás után ilyet megcsináljak?



2017. jún. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a frufrut mindenképp fodrásszal vágasd le először. Én néhány hetente szoktam belőle vágni, kicsit gyakorolni kell de abszolút megoldható otthon :) ha már így is ennyit változtattál a hajadon, és nem bántad meg, akkor a frufru már nem oszt, nem szoroz, úgyis visszanő.
2017. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Én egy lányt ismerek aki büszke rá hogy magának vágja otthon, de úgy néz ki mint egy tépett csirke... Mondjuk ő oldalfrufrut vág nem teljeset.

Az általad vázolt frizurához lehet sok lenne egy teljes frufru.

2017. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem kimondottan tetszik, de nem hiszem, hogy elmennék fodrászhoz, mert akárhányszor fodrászhoz megyek, mindig elcsesznek rajtam valamit, a másik, hogy kollégista vagyok, és ha megkérek valakit, általában segít. Tavaly a szobatársam nyírta fel a hajam, most is ő vágta, amikor nem tudtam rendesen összefogni, mikor a derekamig ért🤗
2017. jún. 29. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Leválasztos azt a részt, ami a frufru lesz. Ez egy kicsit háromszög alakú rész a homlokod fölött. A többi hajat csatold el oldalra. Nagyon pontosan kell elkülöníteni a frufrut, mert visszaragasztani nem lehet!

Aztán előbb oszd ketté a homlokod vonalával párhuzamosan. Csatold el ezt is. Vizesen könnyebb hajat vágni, de úgy vágd le, hogy száradás után sokkal rövidebb lesz! Inkább hagyj rá többet, kurtítani tudsz még rajta.

Vághatod egyenesre, íveltre, ferdére.

Aztán a második felét is fésüld a homlokodra. Úgy vágd, hogy egy-két miliméterrel hosszabb legyen, mint alul. Így szebb az esése, és tudsz picit korrigálni, ha az alsó réteget el.tad.

Ha tépett frufrut akarsz, akkor az az utolsó lépés. Összetekersz fél ujjnyi vastag tincseket, és ollóval oldalról picit belecsipkedsz.

YouTube videó is biztos van róla. Az alapján lehet, hogy könnyebb.

2017. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig magamnak vágom a frufrumat. Teli egyenes frufrum van. Csinálok egy választékot vizszintesen a frufrut előre fésülöm és a hosszú hajamat szépen hátra. Összefogom csuriba a hajamat. Bevizezem és megmosom a frufrumat, majd megtörlöm és szépen sűrű fokú fésűvel kifésülöm. Megfogom az egészet majd ollóval levágom egy vágással. Ezután utána fésülöm és ahol nem egyenes utána igazitom majd pedig beszáritom körfésűvel. Nagyon jó szokott lenni.
2017. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!