Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen szolimániás a mai...

Miért ilyen szolimániás a mai fiatalok nagy része?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy ez a dolog mennyire elburjánzott, a szoláriumok forgalma meg dübörög. Szerintem ez a jelenség a külsőségközpontú világunk egyik szeletkéje, a másik nemnek való megfelelési kényszer egyik velejárója. Arra fittyet hánynak, hogy köztudottan káros, és rengeteg hasznos időt vesz el, amit értelmesebb dolgokra is lehetne fordítani. Az itteni kérdéseket meg, amikben a lányok amiatt panaszkodnak, mert fehér a bőrük, már szinte fájdalmas olvasni...


Ti mit gondoltok erről? Azért lehet ez, mert manapság a külsőddel adod el magad, és mindent meg akarnak tenni azért, hogy ez olajozottan működjön?



2017. júl. 10. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Ja, amúgy igen, manapság sokkal kevésbé kell külsőségeknek megfelelni, mint régen. Mindenki pont leszarja, ki hogyan néz ki, maximum összesúgnak rosszindulatúbb egyének, de komolyabb kára senkinek nem származik ezekből.
2017. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
#10 #11 ilyen ordasat miért hazudsz? Te is zsúrpubi/szelfihercegnő vagy?
2017. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
Én nagyon fehér és érzékeny bőrű vagyok, és használok is naptejet ilyen időben. Szerintem a szolárium épp olyan eszement dolog, mint amikor egy fekete nagyon káros bőrfehérítő krémeket használ (bizonyos afrikai országogban ez tendencia, meg trend...). Minden korban voltak veszélyes divatok, ez is az. Szerintem is borzalmasan káros, és mindenki a saját bőrszínével a legszebb, ráadásul a szolisoknak nagyon ronda bőrük lesz elég hamar.
2017. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem szolizok ezt leszögezem!


Múltkor b nőmmel voltam, és néztünk valami hülyeséget és mi volt benne? A szolárium felkészíti a bőrt, nem a szoli a káros hanem az uv sugarak és ha valaki szolizik azt egész évre el kell osztani és akkor semmi bajod nem lesz tőle stb stb...


Hát ezek után amilyen a tinik többsége (kimondom... hülye) nem is csoda hogy elmennek, mert facebookon meg instán csak úgy lehet feszíteni meg persze tetkóval és luxus környezetben.


Lehet bennem van a hiba, hogy nem vagyok felszínes és nagyon nem érzek irigységet ezek iránt és rám ezért nem hat...

2017. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!