Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a göndör hajammal?

Mit csináljak a göndör hajammal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy természetes göndör/hullámos hajam van sok helyen halottam hogy örüljek neki mer nőies és szexi. de nem tudok vele mit kezdeni valahogy olyan hülyén néz ki mert száraz és töredezett.kb. a vállamig ér. ha nem vasalom ki(kb hetente 3X szoktam) akkor mindig összefogom mert eléggé gáz ahogy kinéz ha levan engedve. kérlek írjátok le nekem hogy kell ápolni az ilyen hajat. szeretném ha kicsit hosszabb lenne de egyben csillogó, selymes és fényes kérlek segítsetek!
2010. máj. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Először is, a vasalással még jobban tönkre teszed. a hajad. Másodszor, ha törik, vágass többször egy keveset az aljából, használj vmi jobb fajta sampont (fodrásztól érdeklődj milyet, biztos tud segíteni) és ne vasalgasd annyit könyörgöm. Inkábbápold megfelelően, de az a forró kerámialap rendszeres használattal tönkre vágja a hajadat.
2010. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ahj,ugyanez a bajom:( totál göndör a hajam,én is sokat vasalom,de használok rá hővédőt,ezért nem törik tőle a hajam,azt neked is be kellene szerezned!

Nekem is,mikor megmosom széép,göndör,de kiengedve bután néz ki..pedig szép is,hosszú is..de kezelhetetlen..és ha összefogom,akkor beáll úgy,és köv.nap már nem is lehet kiengedni..:S Amúgy van egy olyan tartós hajvasálás pesten,hogy aranymolekulákat vasalnak bele a hajadba,és félig évig olyan marad,erős,és fényes..de eléggé borsos az ára,60-70 ezer ha jól tudom!

szóval..megszívtuk!:D

2010. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen elég húzós az ára. De én nem is akarom kiegyenesíteni inkább szebbé akarom tenni de úgy h göndör maradjon
2010. máj. 22. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan sampont használj, ami a töredezett, száraz hajra való. Mivel göndör a hajad, ezért száraz is. Heti 1x de akár 2x is, tegyél rá tápláló pakolást, amit min. 15 percig hagyj rajta. Ajánlom, hogy tekerd fóliába a fejed, majd rá a törcsi, és hagyd így 15-20 percig. Meglásd, gyönyörű lesz a hajad tőle. :) Szerintem az is jól állna, ha nem akarod teljesen leengedni, hogy csak a felét hátratűzöd. Esetleg hajpánt bele, vagy oldalt 1-1 tincs hátrafonva. A töredezett végeket mindenképp vágasd le, utána pedig ápold a fent említett módon :) Most jön a nyár, ilyenkor valahogy az én hajam gyorsabban nő, biztos a D vitamin :D Tehát nem hiszem, hogy megbánod ha kicsit vágnak belőle.
2010. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HAJZSELÉ!!!!!!!
2010. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!