Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a bőröm problémája? Mit...

Mi a bőröm problémája? Mit tehetnék, hogy elmúljon a vörösség és a mitesszerek?

Figyelt kérdés

Ilyen a bőröm:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Tudom, hogy ez valószínűleg csak kamaszkori, de én meg szeretném szüntetni, enyhíteni szeretném a problémát, ami a következő:

Sok a mitesszerem, zsíros a bőröm, régebbi pattanások helyén egyenetlen a bőrfelszínem és piros a bőr.

Voltam egy nagyon jó bőrgyógyásznál pár éve és ő fel is írt nekem valamit, ami hasznos volt, , de már nem emlékszem, hogy mi volt az. Milyen kezelés segíthet? AHA hámlasztáson, dermaroller kezelésen gondolkozom. Voltam már kozmetikusnál, de ő hegesre nyomkodta az arcom.

Köszi előre is! 15/L


2017. okt. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vissza a bőrdokihoz?
2017. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz elfogyasztása

3. minden ételnek és italnak nem nevezhető vackok kiiktatása az életedből (pl. chipszek, üdítők, nasi, energiaitalok, gyorséttermi kaják..stb.)

4. rendszeres testmozgás

5. lehet, hogy valamire allergiás vagy

2017. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es, meghalt a dokim, most egy újat keresek, de olyanhoz szeretnék menni, aki nagyon jól dolgozik.

#2-es, direkt figyelek az egészséges és mértéktartó étkezésre, nem szeretem a mekis kaját meg az ilyen chipseket csokikat stb, 2-3 liter vizet megiszok naponta, mozgok is minimum heti háromszor, csak az allergia marad akkor :/

Köszi azért a választ!

2017. okt. 11. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, elnézést.


Lehet, hogy egyszerűen érzékeny a bőröd, ilyen idősen az enyém is hasonló volt. Nekem egy spray hozta rendbe a bőrömet, utána sokkal jobb lett, bár teljesen soha nem tűntek el ezek róla. Skin-cap volt a neve, nem tudom, lehet-e most is kapni.

2017. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, mindenképp megnézem, hogy kapható-e még a spray.:)
2017. okt. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!