Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsírosodik az arcbőröm....

Nagyon zsírosodik az arcbőröm. Mit használjak rá?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy zsírosodik. Egyfolytában mosom az arcom, mert amikor megtörlöm a szemem akkor is érzem, hogy zsíros és nagyon rossz. Valami jó termék rá, ami használ is?

A válszokat előre is köszönöm. :)

15L



2017. nov. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változtass étkezést és igyál napi minimum 2 liter vizet.

Lehet, hogy túl sok zsírt viszel be a szervezetedbe!

2017. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak problémáim az arcbőrömmel, szerintem az a legjobb megoldás, ha elmész bőrgyógyászhoz, ő ír fel neked krémeket, ajánl termékeket (például a Bioderma amit én istenítek, nézz rá).
2017. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Naponta több, mint 2,5 liter vizet megiszom (kólát egyáltalán nem is iszom már 2 éve) és inkább gyümölcsöket eszem. Húsfélékből is csak a csirkemellet. Nagyon ritkán eszem egészségtelen kaját. Kb egy hónapban egyszer eszem meg egy hot-dogot.

Chipseket sem eszem, csokit is nagyon ritkán, amikor megkívánom. Suliban a büfében is inkább szalámis szendvicset veszek, amiben van zöldség.

Nem eszem iszom semmi olyat, ami nagyon káros, kivéve a napi 1doboz energiaital.

Gondolkoztam már én is azon, hogy elmenjek bőrgyógyászhoz, de anya azt mondta, hogy ez ilyen kamaszkori izé, majd elmúlik.

Engem nagyon zavar. Megmosom az arcom és egy fél óra múlva megint zsíros. Megőrülök tőle.

2017. nov. 19. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sokat tudsz tenni, en is hasonlo cipoben jarok.

Mindenesetre napi 2-nel tobbszor ne mosd meg, mert az ideiglenes kiszaritasa meginkabb faggyutermelesre keszteti a bort, ugyhogy az ellenkezojet fogod elerni.

Ne hasznalj szarito, alkoholos termekeket egyaltalan, mert azok is hasonlo hatassal birnak.

Nezz szet patikaban, ott tudsz tanacsot kerni, jo minosegu kremek es lemosom kozul valaszthatsz. Addig is egy jo puder, pl az essence matt fixing.

2017. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom, menj el vele bőrgyógyászhoz, tényleg. Ha kamasz probléma is, akkor is súlyosabb ahogy mondod, és a bőrödnek megfelelő ápolásra van szüksége, amit egy tanult bőrgyógyász megfelelően fog neked elmondani és ennek megfelelően patikában kapható krémet ír fel:)
2017. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!