Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gubancolódó haj ellen...

Nagyon gubancolódó haj ellen mi a megoldás? Milyen hajápolási termék lenne, ami segíthetne nekem?

Figyelt kérdés
Alapvetően mindig is nagyon gubancolódott a hajam, nagyon vékonyszálú, most, hogy befestettem viszont még rosszabb a helyzet. Sampon, és balzsam mellett mindig használok egy nagyon jó hajpakolást, ami egy jó ideig nagyon sokat segített, de már ez sem használ, sokszor vettem drogériákban különböző termékeket, amik ígérték, hogy jobban kifésülhető lesz tőle a hajam, de egyik se vált be, mit ajánlanátok ami tényleg nagyon jó?
2018. jan. 29. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Borotva - hasonló problémám volt egy időben, bár én férfi vagyok.
2018. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hahahahaNO.

Örülnék, ha egy normális választ kaphatnék, köszönöm.

2018. jan. 29. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdv a gyk-n, az országos trash kvintesszenciájában, ahol a normális válaszokra úgy kell vadászni, mint a normális kórházi ellátásra.
2018. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám volt, de találtam egy balzsamot amit nagyon megszerettem:D


amalfi professional - Hajkondicionáló.

Fekete hosszú flakonban van és 1L-es. (nagyon jó árban van kb 700-800ft és sokáig tart a derékig érő hajamra.

Amióta használom több hajam marad meg és nagyon könnyen kitudom fésülni.(:

2018. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég kellemetlen, de igaz a hasonlat.

Viszont nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak, a normális válaszért, ki fogom próbálni. :)

2018. jan. 29. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Na igen.

Azért titkon én is reméltem, hogy normális választ is fogsz majd kapni...

2018. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!