Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki help meee kék-zöld haj...

Valaki help meee kék-zöld haj tanácsok (? )

Figyelt kérdés
Kékre volt festve a hajam Directions színezővel 1 mosás után zöld lett (a véleményem az hogy sz*r színező bár hónapokig ezt használtam). Most Crazy Color színezővel szeretném festeni és ahoz,hogy a kívánt eredményt elérjem szinte fehér hajat kell csinálnom (szőke is jó lenne) és nem tudom hogyan szedjem ki a hajamból ezt a kopott kék-zöld színt. Valaki mentsen meg:(

2018. febr. 4. 16:27
 1/6 anonim válasza:
21%
Nem volt se kék, se zöld a hajam, de a hamvasító lehet megérne egy próbát.
2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
A kopott kéket befogja, nem kell fehér haj. De ha biztosra akarsz menni, akkor keverj össze c vitamin port head & shoulders samponnal és azzal pakold be 1 órára, sokat leszed. A crazy color pedig kékebb és tartósabb lesz ha capri blue-t meg lilát keversz össze 2:1 arányban. A lila a zöldes alapszínt is semlegesíti.
2018. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
Színezőkben nem vagyok otthon az enyém normál festékkel volt festve de egy szőkítő por +12% oxi szépen leszedte mindig :)
2018. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Meg ne próbáld szokiteni! A zöld meg se fog moccani de legalább jól tönkre is teszi a hajadat...
2018. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem mellesleg semmivel nem fog már kijönni az a zöld... Lilaval semlegesíteni tudod egy ideig, de ha az is elkezd kopni újra előbukkan a zöld! Sajnos a kék ezt teszi!

#4 voltam.

2018. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A directions kék színezőjétől én is bezöldültem. XD A legszörnyűbb, hogy erre tényleg bármit kenhetsz, hiába próbálnád szőkíteni, semmi nem hozza le..utálatos, ezért többet nem is vettem olyat..eleve nem is azt a kéket kaptam amit vártam, pedig totál leszivatott hajra kentem..2 mosás után már zöld volt a hajam, ezek után bármit kentem rá (akár kéket akár másabb színeket, mindent ledobott 1-2 mosás után és visszajött a zöld).


Én személy szerint már váltottam, jelenleg a Venita Trendy 39-es (cosmic blue) színét használom és imádom.

Ezzel tökéletes sötétkéket kaptam és így meg tudtam csinálni amire vágytam, a feketéből sötétkékbe átmenő ombre hatású hajat.

Illetve ami egy hatalmas plusz ennek a színezőnek, hiába fakul a mosások alkalmával, akkor is csak fakó, de sötétkék marad, csak halványab változatban..az ocsmány türkizes hajamnak nyoma sincs!

Itt egy kép a termékről ha valakit érdekelne, fodrászkellékesben lehet venni, ha jól emlékszem nincs 1000 Ft se.

[link]

2018. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!