Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Szőrös a hasam...

Mit csináljak? Szőrös a hasam és a hátam is és nem csak a pihés.

Figyelt kérdés
Mondtam anyának, hogy szerintem ez nem normális és hogy menjünk orvoshoz erre meg csakannyit mondott hogy természetes a sötét hajamhoz. Nem bírom elviselni, hogy a lábamat is 2-3 naponta kell szőrteleníteni mert állandóan visszanő. Lehet hormonzavarom vagy anyának van igaza? Mit csináljak ez miatt már strandra sem akarok menni 16/l

2018. ápr. 23. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is szoros mindenem, sötét a hajam is.

Mondd meg anyukádnak,hogy a biztonság kedvéért azért vigyen el orvoshoz, maximum kiderül,hogy igaza volt, és tényleg nincs baj. Gyanta.

2018. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 3 naponta meg örülj hogy elég (ha borotvalod).
2018. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Borotvaval szőrtelenítve mindenkinek látszódni fog 2-3 nap után. Amúgy nekem is a hasamon van egy csík, ahol szőrösebb, mivel anno egyszer leborotváltam és megerősödött... Azóta nem nyúltam hozzá. Amúgy azl túlzott szornovekedes oka az lehet, ha androgenszinted túl magas. Persze az is lehet, hogy alkatilag ilyen, sötét haj, sötétebb szőr, teljesen normális, és semmi gond vele. Az androgenszintet csökkenti a fodormenta tea es a fureszpalma, kapszula formájában lehet kapni. Esetleg kipróbálhatod ezeket a természetes szereket, de adj neki időt (1-2 hónap). De mondom, azon hogy borotvalas után elkezd kinőni a labszorod 2-3 nap múlva, ne csodálkozz, mert ez teljesen rendben van. És a borotvalastol igenis megerősödik a szőr. Valami tartósabb szőrtelenítési módot próbálj ki, pl epilalas, gyantazas.
2018. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ettől a kapszulától kihullik a hajam is?
2018. ápr. 23. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia anyukádnak igaza van! Epiláld,gyantázd..borotvát felejtsd el! Sajnos énis ilyen vagyok voltam orvosnál is és sajnos ez a sőtét haj,szőrzet..,,”Normál”(doki szerint) ez miatt kár lenne nem kimozdulni othonrol! Ez a probléma orvosolhato :)
2018. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De ha nem borotvál, akkor hagyni kell visszanőni valamennyire, nem?
2018. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, van háziorvosod... elmész hozzá


Ha végeztél ott, akkor meg irány a kozmetikus és a gyanta

2018. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis, nem hullik ki tőle a hajad. (Fureszpalma kapszulatol) ezt csak azért javasoltam, mert a fokozott szornovekedes oka lehet az androgentulsuly, ez pedig antiandrogen hatású, tehát esetleg javulást hozhat. És teljesen természetes. Persze mielőtt úgy döntenel, hogy szedsz ilyet, mindenképpen olvass utána, kikerheted a haziorvosod véleményét is. Főleg, mivel 18 év alatti vagy, nem vagyok benne 100 százalékig biztos, hogy szedhetsz. De ha ez bújik meg a probléma hátterében, akkor szerintem érdemesebb ilyen természetes szerekkel kísérletezmi, mint rögtön az agresszív gyógyszerekkel.
2018. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De mint írtam, ez valószínűleg alkati dolog nálad.
2018. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Voltam dokinál,de semmi bajom, alkati dolog. Én borotválok mindent.
2018. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!