Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a vörös arcom...

Mit tegyek a vörös arcom ellen? Már nagyon elegem van és jönni a gyakorlat?! 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A bőröm kb Hófehérkéhez hasonlóan világos, viszont az arcom... tragédia. Alapból vörösebb az arcom, így születtem, de ha csak ez lenne, az nagyon is jól állna. Itt az a problem, hogy fél óra séta a napon elég, de annál kevesebb is, hogy úgy nézzek ki mint aki egész nap napon volt, mert vörös leszek, viszont a szemem alatti fehér karikák, ami az original fehér bőrszínemet mutatja, csak ugye ott nem ér a nap, ezért úgy nézek ki mint egy alkoholista és egy panda keveréke. Bónusz, könnyen pirulok el... Jelenleg is vörös az arcom, a szemem alatt meg fehér. Barnulni sosem barnultam, maximum leégtem, de utálok napon lenni, és szeretem is a fehér bőrszínemet.


Van valami házilag? Következő hét után kezdődik az 1 hónapos gyakorlatom. Minden héten más idősek otthonában vagy nem feltétlen ott mert több hely van, de a lényeg, hogy viszonylag sokat kell a napon mászkálni, hogy egyik helyről a másikba jussak (egyik épületből a másikba). Sminket nem szeretek használni, kényelmetlenül érzem magam, és mondhatni gyorsan zsírosodik a bőröm. Esetleg uborka, vagy valamilyen zöldség-gyümölcs, krém, akármi? Még télen is megfog a nap és olyan vagyok mint egy rák, nyáron pedig mint egy érett paradicsom. -.- Ismerősök, tanárok, diákok, mindenki mondja az arcom színét, vagy megkérdezik az elején, hogy jól vagyok e, én meg sóhajjal együtt mondom el megint és megint lerövidítve a történetet, hogy igen, jól vagyon, no problem, ez van és kész.



2018. jún. 7. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:

*jön a gyakorlat.


Elnézést, a telefonom szeret magától "javítgatni".

2018. jún. 7. 18:21
 2/5 anonim válasza:

Szerintem ezzel nem igazán tudsz semmit tenni,csak azt,hogy megbarátkozol a gondolattal,hogy te ilyen vagy.

Ez nem egy olyan dolog,amin lehetne változtatni.

Esetleg naptej,vagy valami ilyesmi

2018. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vedd az arcbőröd naptejjel. Ha valami hűsítővel bekened, az nem segít? Pl natúr joghurt, aloe Vera gél (előtte tedd hűtőbe) vagy vigyél magaddal ilyen frissítő permetet a táskádban. Ezt is előtte tarthatod hűtőben. De barátkozh meg vele, hogy te ilyen vagy, ez vagy te, nincs ezzel semmi gond :))
2018. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sminkelj vastagon, egy jó alapozó csodákra képes, még a tetoválást is eltünteti.
2018. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rosacea? Keress rá.
2018. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!