Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor ugye a szőrt...

Az epilátor ugye a szőrt kiszedi (lehetőleg gyökerestül és teljesen), és nem csak levágja, mint a borotva? (csak mert nézem itt a kínálatot és valahová ez-az van írva

Figyelt kérdés

olyan készülék kell nekem, amely a szőrt, az erős vastag szőrt is, kiszedi lehetőleg teljesen és gyökerestül

nem csak levágja,mint egy borotva, hanem kiszedi teljesen

nézem, h mit kínálnak több üzlet oldalén, és valahová az van írva, hogy simára vágja, de az nem kiszedi ??

és valahol az epilátor szóra keresve a borotva jön be


szóval az epilátor ugye a szőrt kiszedi és nem csak levágja, mint a borotva??

vagy mit csinál az epilátor??



2018. okt. 1. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a gyökérrel együtt szedi ki, de a tüsző marad, nem úgy mint a gyantánál.
2018. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, még lehet írni, ha valaki akar


még egy kérdés, ha olvassa valaki: arcon lehet-e epilátort használni? (az arc azon részén, ahol a férfiak borotválkoznak)

ott is kiszedi-e minden szőrt?

2018. okt. 1. 15:01
 3/8 A kérdező kommentje:
a szemhez mennyire lehet közel?
2018. okt. 1. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nagyon fog fájni szerintem. Nekem a lábamon rendszeres epilálás után benő a szőr, nem igazán szép, ezért én az arcomon biztos nem merném használni.

Viszont az enyém már régi és egyszerű, lehet van olyan, amit kifejezetten (többek közt) erre találtak ki.

2018. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi a legalacsonyabb szőrhossz amit kiszed? 0,3 mm?
2018. okt. 8. 12:38
 6/8 Szt111 válasza:
Inkáb szerintem Térj át a gyantázáshoz mivel azt csak le húzod (gyorsz,egyszerű,és nem annyira fájdalmas) én egyszer meg próbáltam a lábamon és egy kis részt kellet egy fél óraig csinálnom mellesleg nagyon fájdalmas (egy kínzógép!) De igen ez ki szedi (kiszzagassa) a szőrszálakat
2018. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom az epilátort. Szintén erős, vastag, fekete szőrszálaim vannak, évekig használtam, de nagyon utáltam.

Ha alaposan csinálod, mire mindkét lábbal végzel, az minimum 1 óra. A fájdalom egészen elviselhető, de ami rosszabb, hogy a nagyon apró szőrszálakat nem tudja kiszedni. Epilálás után 2-3 nappal már meg is jelennek a szőrök, így ha folyamatosan sima lábat akarsz, akkor hetente többször is kell használnod. Én nyáron heti 2-3x, télen heti 1x használom, de akkor már elég ronda, nagyon vissza tud nőni 1 hét alatt. Szóval hiába szedi ki gyökerestől, egyáltalán nem tartós. Ja és amit az egyik előző ír, igen be is tud nőni, elég szépen.

A gyantával pedig az a baj, hogy nagyon rövid szőrt az sem szed ki, így meg kell várni, hogy megnőjön kicsit, addig ugye meg szőrös lábbal kell mászkálnod....

Én nemrég ruháztam be egy IPL szőrtelenítő gépre, hát meg kell mondanom, hogy magasan felülmúlja az epilátort és a gyantát is. Már most sokkal kevesebb szőröm van, mint eddig bármikor.

Neked is ezt ajánlom, sokkal hatékonyabb.

2018. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de én is belefutottam már olyan “epilátorba”, ami igazából csak elektromos borotva volt. 😑😑😑 Szóval jól meg kell nézni a leírást + a képeket, mert képesek odaírni, h epilátor (talán rossz fordítás miatt, talán direkt... nemtom).
2018. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!