Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A modelleknek nincsenek...

A modelleknek nincsenek pattanásaik? Most komolyan. Vannak 18-19 éves modellek is, fiúk is, akiknek abszolut nem pattanásos az arcuk. Hogy csinálják? Láttam róluk smink nélküli képeket is és kb semmi. Ez annyira rossz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 08:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mutassál már olyan civil képeket modellekről akiknek hibátlan a bőre...
2010. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok modell, de ennek ellenére soha nem volt pattanásos a bőröm szóval van ilyen. Szerintem a sikeres modelleknek tényleg szép bőre/haja van genetikailag és ha valami gond lenne akkor pedig szerintetek mennyi pénzük van bőrgyógyászra és kozmetikusra? Olyan kezeléseket igénybe vehetnek amiről mi nem is tudunk:)
2010. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kapja be az összes pattanástalan ember! xD Ennyi
2010. jún. 24. 17:11
 14/21 anonim ***** válasza:

nincsenek.

persze a magazinok fotóin van retus is,de tényleg hibátlan az arcbőrük.


fotók:


[link]


persze vannak bőrhibáik,a szőke csajon lehet is látni.


[link]


ott a szája alatt:

[link]


[link]

2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Itt is vannak magánéleti képek , amiken látszik, hogy nincs pattanásuk:

[link]


[link]



[link]

2010. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Az ilyen az mind olyan szerencsés. Irigylem őket. Mondjuk engem is pofánrugna egy ragyás aknés arcú, h itt siránkozok, me nekem azé nem sok van, csak engem zavar. Ez így van. Mindenkinek a sajátja a fontos és zavaró. Másét látni csak rossz és sajnálatos, de örülök, h nem az enyém olyan.Lehet h ez bunkó gondolkozás, de valljuk ez így van mindenkivel.
2010. jún. 24. 22:02
 17/21 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, h valaki ha már eszik vmi zsírosat, vagy csokit pl, akkor egyből meglátszik. Pl rajtam. Ha csokizok, vagy eszek pl pisztáciát, egyből jönnek ki az állam körül. Ha nem, akkor abszolut semmi. Vki meg mindent eszik amit csak megkíván és semmi nincs rá rossz hatással. Ezek a fránya gének....:D
2010. jún. 24. 22:05
 18/21 anonim ***** válasza:
Jajj hát ezek sem olyan fotók hogy megy az utnán az átlag ember átlag sminkben és a napfény alatt fotózzák őket. Mindegyiken 5kiló smink van és itt nem kifejezetten a szemhéjfestékre gondolok. Mindegyik kép szuperül meg van világítva ezzel elfedve az esetleges hibákat.Amelyiken a nyanya van a csaj mellet...hát nézzétek meg a nyanyán sincs egy darab ránc sem!! Csodák nincsenek csak jó fotósok!
2010. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a lényeg:vannak bőrhibáik,mint mindenki másnak,de sokkal kevesebb. a külsejükből élnek,nem engedhetik meg maguknak h csúnyák legyenek
2010. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De azért pl a szőke csajon sminkben is látszanak a ragyák. Egy ragyát azért csak úgy nem tudnak eltüntetni.....persze elfedik és nem piros, meg alig látszik, de ami kiemelkedik, az sminkkel is kiemelkedik. Ez látszik a szőke csaj szája körül. meg arcán. a másik tök makulátlan. okay h tiszta smink a csaj, de a bőre felülete sima. persze h biztos vannak bőrhibák, kisebb foltok, de az mégsem ragya...
2010. jún. 25. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!