Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6. 000ft sok havonta szépségáp...

6. 000ft sok havonta szépségápolási termékekre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van, akinek csak az arckrémje kerül ennyibe havonta és van, aki sosem költene ilyesmire. Mégis kíváncsi lennék mindenki véleményére.

Ebben benne van minden.


2019. jan. 4. 13:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Minden: sampon, szárazsampon, balzsam, hajvégápoló, hajlakk, hajfesték, fogkefe, fogkrém, fogselyem, tusfürdő, testápoló, lábápoló krém, kézkrém, ajakbalzsam, arckrém, alapozó, púder, szempillaspirál, pirosító, szemceruza, évi 1-2 rúzs, évi 1-2 szájfény, körömlakkok, körömlakklemosó, arclemosó, tonik, arcradír, fültisztító pálcika, zsepkendő, dezodor, cipőbe való spray, borotva.
2019. jan. 4. 17:35
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Egy évben 5x veszek sampont - 10ezer (és drága sampont használok ) + argán olaj (évente max 3ezer forint) - 13ezer


Ehhez rakjuk hozzá 2 havonta kb. 1ezerért a dezodor + tusfürdőt,és pont 20ezernél tartok.


Évente veszek 5ezer forintért sminkcuccot ( szempillaspirál,korrektor és sminklemosó) -25ezer


Egy évben megyek 7x kozmetikushoz-alkalmanként 2ezer- azaz nagyjából 15ezer -40ezernél járunk


Évente megyek fodrászhoz négyszer -3ezer forint- ez kerekítve legyen megint 15ezer


Minden hónapban veszek arcmaszkot kb. 1ezer forint,ez is legyen kerekítve 15ezer egy évben.


Ha jól számolom,ez 70ezer forint. Hasonló összeg,mint a tiéd,de nagyon durván felfele kerekítettem,ha pontosan számolok szerintem inkább a 60hoz van közelebb. De ebben bent van a kozmetikus,a fodrász(sokszor járok,nem csak évente 2x),,ez az 1/3-át teszi ki a költségeknek,és nagyon drága a samponom.


Ha ezt te éves szinten csak termékre költöd,az nagyon soknak számít szerintem.

2019. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Most,hogy kifejtetted,nem sok ez az összeg,csodálom,hogy ennyi mindent kihozol 70ezerből. :)

Viszont ettől függetlenül rengeteg dolgot használsz az én véleményem szerint.

2019. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem sok. Nekem is nagyjából ennyire jön ki egy évre, szintén azokból a termékekből, amiket te is felsoroltál. Nyilván nem minden fogy olyan gyorsan pl. krémek, rúzs, szemfesték stb., de sokszor előfordul az is, hogy csak veszek egyet, mert megtetszett.
2019. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha egyenlően elosztanám, szerintem nekem is ekörüli összeg jönne ki havonta úgy, hogy egy hajpakolás vagy egy arckrém nagyjából 3 hónapig elég, és nem is használok drága dolgokat (a fent említettekből például 600Ft ill 750Ft-ba kerül egy tégely/tubus).

Ha mindent összeadunk a szempillaspiráltól a fogselyemig, akkor persze, hogy simán kijön ennyi.

(Bár szerintem a fogkrém, fogselyem, borotva nem kifejezetten szépségápolás, hanem sima alap higénia)

2019. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem sok, bár kérdés lehet-e ezt egyáltalán számszerűsíteni ha tényleg mindent beleveszünk.

Időről-időre szerintem mindenkinek becsúszik 1-1 plusz tétel, egy elveszett szemöldökcsipesz, néhány új csatt, esetleg hirtelen kell naptej és csak drága van, dm-es kézfertőtlenítő tok mert cuki, herpeszkrém, kipróbálsz egy új arckrémet de mégse válik be, hajápoló vitamin, fürdősó stb-stb, simán összejön ennyi, csak az ember nem is számolja.

És akkor a drágább dolgokat nem is említettük, új hajszárító, epilátor, a most divatos Forneo vagy mi, egy picit drágább parfüm/krém/smink.

2019. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a saját pénzedből veszed, akkor senkinek semmi köze hozzá, annyit költesz magadra, amennyit akarsz. Ha viszont nem vagy kereső (csak élősködő) a szüleiden, vagy a párodon, akkor gondold meg, mire költesz.
2019. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!