Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú személyek, tudnáto...

Hosszú hajú személyek, tudnátok valami tanácsot adni? Zsírosodó hajra valami tanács? Szabad megmosnom 3 naponta?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, hosszú, közel fenékig érő hajam van. A problémám hogy hihetetlen módon zsírosodik. Mivel vékony szálú, nem merek mindenféle dolgot kipróbálni rajta és a sok termék között nehéz kiigazodni. Van valakinek olyan tanácsa ami NEKI bevált? Hajmosásban pedig 3 nap a maximum amivel még el lehet viselni.

2019. máj. 7. 20:36
 1/5 anonim válasza:

A hajamat én is 3 naponta mosom, bár jó lenne, ha ezt el tudnám húzni még 1-2 napig, de ez egyénfüggő mindenkinél, hogy kinek milyen típusú haja van.

Nekem a gyógynövényes samponok mindig sokat segítettek (csalánost, aloe verást próbáltam ki, nekem beváltak)

Plusz ha már látom hogy zsíros, lelapult a hajam, akkor mindig száraz samponnal befújom. (Ha sötét a hajad, akkor javasolnám, hogy azt használd, ami a barna hajra van, az nem annyira feltűnő)

2019. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A citromos víz.

Pár csepp citromlé vízben, majd ezt a hajamra öntöd, kicsit száraz, majd lemosod alaposan.

Fényesebb is lesz tőle

2019. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sima, zsíros hajra való sampont kell használni, semmi baja nem lesz, ha naponta mosod, akkor sem. Ha olyan hosszú, a végére lehet balzsamot is tenni, vagy heti 1x hajpakolást. Nem babrálod sokat a hajad?

Mert a kezed zsírosságától, vagy ha nem tiszta, a kosztól is lehet ám hamar zsírosodó a hajad.

2019. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Egy ideje odafigyelek, hogy ne érjek hozzá csak ha nagyon szükséges.
2019. máj. 8. 07:42
 5/5 Csicsikusz válasza:
Egyszer olvasd el egy sampon dobozának hatoldalan milyen anyagokat raktak bele. Ígyis ugyis zsirosodni fog a hajad mert alatta is bőr van. Hajat melegvízzel mosd mert máskülönben nehezen jön ki a zsír. Head & shoulders nivea baba mind1 milyen sampon, fizetsz érte és tele van vegyi koktéllal. a meleg nedves fejbőrbe ugy bejutnak ezek a mérgek mintha infuzioval adagolnák.nekem emiatt évekig Iszonyúan korpás voltam de Amióta nem használok sampont, vagy csak ecettel és citrommal mosom ki, azóta egy szemnyi korpa nincs a hajamon. A fogkrémre ugyanez igaz. mosd Szódabikharbónaval vagy ecettel akár répa, sütőtök dinnye stb vacsora után es kitisztul a szájüreg, és a fogak
2020. márc. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!