Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány hónap alatt...

Szerintetek hány hónap alatt tudok eredményesen, tartósan fogyni? 16L

Figyelt kérdés

16éves leszek nemsokára, lány vagyok, 153cm 54kg. Másfél hónapja 'rendesen eszek' vagyis sokkal kevesebbet és csak ritkán nasizok, valamint hat után már semmit, akármilyen éhes vagyok, akkor sem.

Most kezdtem el mozogni, futok, nem igazán sokat bírok még, de remélem, ez javulni fog :) Viszont azt olvastam, hogy ha nincs nagy túlsúlyom, akkor sokkal nehezebben kezdek fogyni. Igaz ez? Mennyi időn belül számíthatok valami eredményre? Az álomalak az olyan 45kg lenne.


2012. márc. 19. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Vannak alapvető tévedéseid de remélhetőleg majd kinövöd őket (pl. hat után nem evés).

Ajánlom a lifetilt.blog.hu-t, tipikusan nőknek szánt étrendek és edzésmódszerek vannak fent rajta, nem beszél mellé, inkább azt olvasgasd, mint az itt lévő butaságokat.

2012. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a hat után nem evés az miért tévedés? :O magyarázd már el! :) (minden negatív felhang nélkül, komolyan kíváncsi vagyok :D)

a linket pedig köszi! :)

2012. márc. 19. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Mert butaparasztság. Ha este hat után nem eszel, akkor kvázi 12 órát éhezik a szervezeted. Kell az? Nem. Nem éhezéssel fogyunk, hanem sok kis étkezéssel, amelyek kalóriában sem jelentenek sokat. Azt már nem is mondom, hogy éhezés = elsősorban izombontás, ami jelenthet súlycsökkenést, viszont nem cél.
2012. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kovi bácsi jól mondja.

Valóban butaság, hiszen a szervezetednek "éjjel" is szüksége van tápanyagokra, nem csak 6 óráig. Mivel senki sem ugyan abban az időpontban hajtja álomra a fejét, ezért ez az elv teljesen értelmetlen. Ha ez kb 8 órai időpontban lenne, akkor még lenne valami értelme, akkor ha az utolsó étkezésed kielégítő volt. A szénhidrátokat viszont már kerüld az esti órákban. Lefekvés előtt magas fehérjetartalmú ételeket fogyassz, pl: sovány túrót. Megfelelő zsírokat pl: omega 3, lenmagolaj, halolaj.. Ha te nem fekszel le a megadott időpontban, akkor a szervezetedet éheztetni fog egész este. Oszd el normálisan az étkezéseid számát, ne foglalkozz ezzel a parasztvakítással.

2012. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!