Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, ha nem jó helyre írtam.

Tiszta pattanásos és heges az arcom mit kezdjek vele, hova menjek el hogy kezeljék és ne legyen ilyen csúnya? Milyen orvost ajánlatok ehhez? Mindenkinek a válaszát köszönöm.



2019. júl. 13. 20:15
 1/8 anonim válasza:
18%
Ajánlom a természetes eredetű arctisztító dolgok használatát. De elsősorban ajánlott megnézetni egy bőrgyógyásszal esetleg kozmetikus is tud ajánlani pár hasznos tippet ha látja a böröd.
2019. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő tisztítással kezd, ha eddig nen tetted. És igyál sok-sok (2-3liter), vizet. Nekem nagyon sokat segített a sok bevitel. Sajnos nem mindig sikerül betartanom, ami meg is látszik később.
2019. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Milyen arc ápolot vegyek? Vizet mindig iszok!
2019. júl. 13. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Teafásat vegyél és használj arctisztítót, tonikot és géles hidratáló krémet minden reggel.
2019. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy jo borgyogyaszhoz. Próbáld megfigyelni mi okozza a problémát. Egyel egészségesen, igyál sok vizet. Nekem a bőrgyógyász csodát művelt a borommel.
2019. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Milyen teásfát vegyek egy konkrét típust tudsz ajánlani, illetve az arc tisztító és a tonik, gélből is jó lenne egy bevált márka!



Merre felé van a te bőr gyógyászod én a 7 kerületben lakók?! Vizet sokat iszok, enni is normálisan eszem.

2019. júl. 14. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a The Body Shop teafás termékeit használom. Nappali géles arckrémem pedig Helia-s. Árban nem vészesek ezek a termékek. Nyáron pedig minden nap befújom napvédővel, hogy ne legyenek csúnyábbak a foltok. A napvédőm is The Body Shop-os.
2019. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legelső az életmódváltás, kerülni kell a zsíros, magas szénhidráttartalmú ételeket vagy pl. a tejtermékeket, sokan rájönnek, hogy egy bizonyos étel elhagyása után feltisztul az arcuk. Ezen kívül megfelelő mennyiségű folyadék és testmozgás. De sajnos még ez se biztos, hogy elegendő, nekem nem segített. Aztán rátaláltam a skinsmart.hu nevű oldalra, ahol olvastam a tudatos bőrápolásról, kidolgoztam magamnak a megfelelő bőrápolási rutint és azóta is gyönyörű a bőröm. Ha gondolod nézz utána.
2019. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!