Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy Ars...

Ti mit gondolnátok egy Ars una (iskola) táskáról? Jó minőségű? Divatos? És mit gondolnátok arról az emberről akinek ilyen van?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy Ars una suli táska, de nem tudom mennyire jó minőségű, mennyi ideig bírja.

Eddig Budmil és Heavy tools táskáim voltak de a budmil 1 év után, a heavy tools 2 év után tönkrement.

Attól félek hogy ha ezek a jobb minőségű táskák szétmentek, akkor egy (számomra) nem annyira ismert táska meddig birná.

Az meg a másik dolog hogy félek hogy az osztálytársaim lenéznék a táskámat, hogy nem olyan hű de márkás! Vagy az Ars una az márkásnak számít?

Nem tudom hogy mi legyen! Megvegyem/ne vegyem?

Aki ért a suli táskákhoz az tudna segíteni! Esetleg tapasztalatot írni?



2019. aug. 19. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ars Una egy magyar cég akik konkrétan iskola táskákat gyártanak és kiegészítöket. Olyan cég mint a Budmil.

A táskának nem a márkája lényeges, hanem hogy mennyire divatos a külseje és belül mennyire praktikus.

Èn nem ismerem a minöségét.


Németországban az egyik legkedveltebb a szuper minösége a divatossága és a szuper funkciója miatt az a Satch márka. Habár egy kisebb vagyonba kerül, de nagyon tartos.

A kistestvéremnek Dakine táskát vettem és 6 évig hordta.

2019. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!