Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok ha egy...

Ti hogy reagálnátok ha egy lány akit ti eddig csúnyán, smink nélkül ismeretek meg, a szalagavatón szép igényes lányként jelenne meg? Ki nevetnétek?

Figyelt kérdés
Csúnya alatt a zsíros kócos hajat, pattanásos arcot, összenőtt szemöldököt értem.
2019. okt. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem előbb is változtathatsz!! Amiket írtál az nem szépség kérdése, hanem igénytelenség.
2019. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Olyan abszurd kérdéseket tudnak emberek feltenni... Nem nevetném ki, miért is kéne emiatt?
2019. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem is rólam van szó de mindegy is.

Egy lány akivel nagyon jóba vagyok ezt tervezi, mert megakarja lepni a többieket.

Én fiú vagyok, és amúgy egész jóba vagyok a csajjal, és szerintem beakar vágodni nálam. De mivel csak akkor akarja megcsinalni ezeket hát passz hogy hogy fog kinezni. Lehet ugyanúgy csúnya marad.

2019. okt. 9. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy barátnőm volt hasonló, nem volt bányarém, de nem is nagyon adott magára. Szalagavatóra elment kozmetikushoz hogy rendbe rakja a szemöldökét, leszedje a bajuszt, fodrász belőtte a haját meg profi sminkes kikente, de szerintem fura lett a végeredmény. Egyfelől nem értem miért csak egy napra volt képes adni magára, másfelől nagyon mű hatást keltett így az egész. Ki nem nevettem azért, meg a haja tényleg szép lett, de nagyon megjátszottnak hatott. Lehet nem ez a jó szó, de a lényeg hogy nem teljesen a kívánt hatást érte el.
2019. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

nézd, szerintem hülyeség csak a szalagavatóra kinyalnia magát, ha különben le se szrja hogy néz ki

mármint ok, pattanásos, jó, minden kamasz az, én még huszonévesen is, de ez nem teszi lehetetlenné, hogy mondjuk amikor este lezuhanyzok (mert ugye neki is volt gyerekszobája, és néha tisztálkodik, reméljük) a hajamat is megmossam. mondjuk. meg ha éppen ez nagy vörös folt ül a homlokom közepén, azt lefestem bőrszínűre.

az adottságaim egy dolog, hogy adok magamra, az egy másik, ha úgy érzi jól magát a bőrében, hogy egyszer az életben bedob mindnet aztán visszasüllyed ahonnan jött, az egy harmadik, és mellesleg nevetséges.

2019. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy ha valaki tud szép nőies is lenni akkor eddig mire várt??

Ha most tud időt fordítani magára akkor az előtt vajon miért nem volt ideje?


F.

2019. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!