Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csaj titeket idegesít a...

Csaj titeket idegesít a Csilsz nevű videós? Mindent elkezd, abbahagy, érdekli, nem érdekli, csak nekem van tele a tököm ettől a csajtól?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznos mondás, ha nem tetszik ne nézd
2019. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Tekintve hogy fogalmam nincs kiről van szó, nem egy olyan közszereplőről van szó akit nem lehet kikerülni. Azt, hogy egy Vajna Timi, Update Norbi vagy Nagy Feró típusú ember irritál valakit, azért tudom megérteni mert nem kell kifejezetten az ő tartalmukat keresni, az ő felületeiket látogatni ahhoz hogy találkozz a munkásságukkal, időről időre felbukkannak mindenféle híroldalakon, tévéműsorokban, ahol ha nem is olvasod el a cikket vagy hallgatod meg a mondandójukat, teljesen kizárni nem lehet őket.

Viszont azt nem értem, hogy ha egy ilyen viszonylag jelentéktelen videós akit nagyon könnyen el lehet anélkül hogy külön próbálkozni kellene (nekem is sikerült a mai napig) ennyire idegesít, miért nézed a videóit, miért követed?

2019. dec. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, már megint mit kezdett el? Amúgy én réges rég leiratkoztam róla (is), így nem idegesít.
2019. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Én meg bátran ki merem jelenteni, hogy ő az egyik legnormálisabb csaj szerintem a magyar YouTube gárdában.

Pár hónappal ezelőtt sem azt mondta, hogy véglegesen hagyja abba, hanem szeretné “kiszellőztetni” egy kicsit a fejét a szponzorációk, a megfelelés, a folyamatos tartalomgyártás spiráljában.

Kifejezetten tisztelem, hogy ki merte mondani a saját véleményét a (mára rettenetesen elcseszett) magyar tartalomgyártók viselkedéséről.

Elmondta, hogy a azért kezdett el videózni, mert szeret, mert amikor még nem kapott érte semmit, akkor is érdekelte ez a téma. Viszont azok a trash videósok, akik most kezdenek beszállingózni a köztudatba, kizárólag a money-ra hajtanak, minden egyes videójuk valami nagyon gagyi termék 100%-os töménységű reklámozása, mint valami Teleshop, és az a gáz, hogy az embereket ezek jobban érdeklik, mint ha pl. valaki komoly témákról beszél mindenféle burkolt, belekomponált reklám nélkül.

Szóval: kb. ő az egyetlen videós, akitől nem mászok falra. Aki őszinte akar maradni a nézőivel, és nem érdeke, hogy szándékosan félrevezesse őket. Elmondta, hogy ő nem azért akar videózni, mert elvárják tőle, hogy megélhetési influencer legyen, hogy számára idegen emberek ütemezzék be, hogy mikor milyen tartalmat kell gyártania, hanem azért, mert szeret.

2019. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, te vagy Csilla?

Teljesen úgy beszélsz, írsz, ugyanaz a megmagyarázós stílus. Én pont ezért nem szerettem őt sosem 😀

2019. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező, mert én egyetlen videóját néztem meg a csajnak, amiből leszűrtem, hogy nem szimpi, így nem is néztem többet. De ha neked a tököd tele van vele, akkor minek nézed folyamatosan?
2019. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem idegesít, mert nem nézem :D

Szerintem téged se kényszerít rá senki.

2019. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!