Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, társaságban ciki így...

Lányok, társaságban ciki így aludni?

Figyelt kérdés

Hűvösebb időben, amikor már nem tudok egy szál bugyiban aludni, egy kényelmes hosszított felsőben, illetve kinyúlt, kibolyhosodott cicanadrágban szoktam. Illetve, ha még hűvösebb van, zoknit is húzok a lábamra. Az utóbbi időben a cicanadrág zokni kombót harisnyára váltottam, mivel lett pár kinyúlt, megkopott harisnyám amit utcára már nem vennék fel, de alváshoz ideális. Ugyanolyan, mint a cicanadrág, de mivel van lába, így nem kell külön zokni hozzá.. Nekem kényelmes is, praktikus is, a 4 fal között senki nem látja, ezért nyugodtan alszom így. Viszont, mások előtt kicsit furán érzem magam harisnyában aludni. Cicanadrágban kevésbé, főleg, h több ismerősömet is láttam már így otthon lenni és/vagy aludni. Szóval, ha másnál/máshol vagyok, akkor hosszított felső, cicanaci a standard pizsim... Viszont most az történt, h szilveszterre pár barátnőmmel (akik közül páran hoznak még számomra ismeretlen lányokat) kivettünk egy nyaralót, ahova már ma lejöttünk néhányan alapozni picit, meg felkészíteni a házat 31-re. Viszont most vettem észre, h az alvós cuccomhoz nem cicanadrágot, hanem harisnyát pakoltam be. Kívülről szemlélve nagyon gáz, így lenni fürdés után és ebben aludni? Nem szeretném, h flúgosnak vagy ilyesminek nézzenek főleg azok a lányok, akikkel nem ismerjük egymást, nem szeretnék rossz benyomást kelteni bennük. Szóval eléggé el vagyok bizonytalanodva és vagy egy kis megerősítés kellene, h nem olyan gáz harisnyában aludni. Vagy, ha tényleg elég gáz, akkor pedig valami ötlet, h mit tehetnék. (Nekem más nem jutott eszembe, csak az, h bokánál levágom a harisnya lábait, ráhúzom a zoknit, h fedje a végét, így végülis olyan, mintha cicanadrág lenne, csak arra kell figyelnem, h nehogy kicsússzon a zokni alól, illetve nehogy tovább szaladjanak a harisnyán a szemek)

Tudom-tudom, nem kéne ezzel ennyit foglalkoznom, de nekem most nagyon fontos a jó benyomás, mert munkahelyet készülök váltani, és a társaságból néhányan (az egyik barátnőm által) kolléganőim lennének. Úgyhogy légyszi normális választ írjatok!

Köszi! 25/l



2019. dec. 28. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, csökkent tőled az IQ-m.


Nem tudom, mert felnőttként nem aludtam jöttment csajszikákkal alapozós partikákban, de ki nem szarja le, miben alszol, amíg nem vagy pucér?

2019. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked aztán még nálam is kevesebb önbizalmad van.. Szerintem nem gáz.
2019. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom, neked mennyi önbizalmad van, nekem azért van, bár nem viszem túlzásba. :) Inkább az a baj, h én nem nagyon követem a társadalmi normákat, szokásokat, próbálom a saját kis elképzeléseim szerint élni az életem. Nincs is ezzel baj egészen addig, amíg nem kerülök olyan emberek közelébe, akik teljesen idomulnak korunk elfogadott dolgaival, ideáival. Pl követik a trendeket, divatot stb. Én meg nagyon nem ilyen vagyok, és próbálom a lehető legjobban kivonni magam azok alol a dolgok alol, amik idegenek tőlem. Viszont rájöttem, h ez így hosszú távon nem működik, néha muszáj egy picit kivenni a részem a számomra érdektelen dolgokból is, ha nem akarom, h teljesen kirekesszenek. Ezért évente pár alkalommal csatlakozom illyen "csajos" megmozdulásokhoz, és próbálom magam jól érezni, kapcsolatokat ápolni. Viszont ezt elég nehéz úgy tenni, h sokmindennel nem vagyok tisztában, h mit, hogyan illik/dívik egy adott szituációban tenni... És mivel ez egy olyan szitu, ami akár (ha összejön a munkahelyváltás) hosszú időre is befolyásolhatja az életemet, így gondoltam megkérdezem azokat, akik jobban képben vannak ezekkel a dolgokkal....

Bocsi, ha ez valakit zavar: 1-es, bár nem értem a felháborodásod. Egyrészt, nem jött-ment csajszikák, hanem jórészt gimis, fősulis barátságok. Másrészt most van itt az ideje egy kis lazításnak, csütörtöktől újra kezdődnek a szürke hétköznapok. Amúgy meg mi is felnőttek vagyunk (20-35 között van mindenki), de attól még jól esik néha 1-1 ilyen jellegű bulizás a régi idők emléke miatt is, na meg persze azért is, h bebizonyítsuk (elsősorban magunknak) h nem csak a fiatalság privilégiuma a bulizás, lazulás.


Privát üzeneteket meg nem kérek, olvasás nélkül törlöm őket, a feladóját pedig tiltom!

2019. dec. 28. 22:58
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz,mi is így csináljuk.Múltkor a világ legrondább harisnyájában aludtam,amihez rózsaszín bundás zoknit vettem és apum pólóját.Barátnőm tescós pólóban és foltos(olajos) nadrágban volt.Velünk volt egy haverunk is.Ő tudod miben aludt? Barátnőm színes cicanacijában! Érdekelt bárkit is?Nem.Max.nevetnek rajta egyet,de kit érdekel? Aludni mész,nem bálba.Ha meg emiatt gúnyolnak,akkor ideje társaságot váltani.
2019. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok felháborodva, csak olyan buta dolgokat írsz, hogy fáj az agyam.


Azt viszont elárulom, hogy nem vagy egyedi, saját útját járó sellőlány, mert azokat nem érdekli, hogy mit szólnak mások hozzá, akkor sem, ha divatos csajszimajszikákról van szó.


Nem egy szál tangában vagy dominaszerkóban akarsz aludni - tehát tudod, mi a normális viselkedés. Csak felesleges feszkót gyártasz magadnak a túlgondolással. Na meg ezzel, hogy nem akarsz kirekesztve lenni. Elárulom, ha lenne önismereted, és olyan emberekkel vennéd magad körül, akiket valóban bírsz, és úgy érzed, érdemes velük az idődet tölteni, akkor nem kéne ilyeneken feszengeni. Mert nekem ez így jön le, és idegenekkel feszengeni, az maga a szürke hétköznap.

2019. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4

Köszi, azt hiszem sikerült a lényegre tapintanod, és bár mostanra már túl vagyok rajta, és felvettem az alvós cuccom (senki nem foglalkozik vele) azért jót tett, h olvastam amit írtál. :) Ezért, na meg azért mert nem én vagyok a legfurcsább alvós cuccban, már nem is érzem olyan bénán magam.


#5

Lehet, h igazad van.. Mármint elsősorban abban, h felesleges feszkót gyártok magamnak. Persze, h nem akarok kirekesztve lenni, néha azért szüksége van az embernek társaságra. Olyanokkal még nem találkoztam, akivel minden szempontból jól érzem magam, viszont ezekkel a csajszikkal aránylag jól elvagyok, valakivel már gimi óta, szóval lehet, h csak kompromisszumok árán, de ennél többet sajna nem tudok kihozni a szociális életemből... Lehet, h nem vagyok minden szempontból egyedi, nem is elsődleges célom, h az legyek, viszont rengeteg dolog van, amiről másképp gondolkodok, amit másképp látok, csinálok mint az átlag, és ezért sokszor nem találom a helyem a világban. Próbálom, szeretném megérteni, de sokszor be kell látnom, h nem megy. Önismereti szempontból szerintem nincsenek komoly gondjaim, tisztában vagyok a saját korlátaimmal, erényeimmel, hibáimmal, és dolgozom is ezek kiküszöbölésén. Persze ez nem egy csettintésre történik, a szándék megvan, a kivitelezés meg vagy hatékonyabb, vagy kevésbé...

Csak, h példánál maradjak: a legtöbb csajszi úgy gondolja, h a harisnya béna, a leggings viszont teljesen ok. Szerintem ez tök hülyeség, mert a leggings is tök ugyanaz, mint a harisnya, csak nem ér végig. Csizmában szerintem meg sem lehet őket különböztetni. Viszont valamiért az van a köztudatban, h a cicanadrág kell harisnya helyett. Én meg úgy vagyok ezzel, h (hiába hülyeség szerintem) ha most ez az elfogadottabb, akkor nekem mindegy, ezen számomra semmi nem múlik, viszont ilyen miatt nem akarok támadási felületet hagyni.

És valóban, idegenek véleménye tényleg nem érdekel, de mint már írtam párszor, ők nem teljesen idegenek! A legtöbbjükkel rendszeresen kapcsolatban vagyok, akikkel meg nem, azokkal meg még lehetek. És szerintem azért nem árt, ha tiszteletben tartom (társaságon belül) a többség véleményét. Szerintem olyan ez picit, mint amikor először találkozom az aktuális párom rokonival. Oké, h nem a véleményük a mérvadó, de azért még törekedni kell jó benyomást kelteni, vagy legalábbis a rossz benyomások elkerülésére. Szerintem ez kb mindenkinél így van. És, ha most valóban a leendő munkatársaim is itt töltik ezt a pár napot, akkor nekem igenis fontos, h milyen képet festenek rólam, mivel az ember a legtöbb időt a munkahelyén tölti, így nagyon nem mindegy, h milyen a viszony a kollégákkal. Mindenesetre megértem, h butaságnak tartod, h ezen ennyit kattogtam, viszont nem vagyunk egyformák, más-más élethelyzetben vagyunk, ezért a problémáink is más természetűek, ezt azért nem árt szem elött tartani...

Amúgy meg a kérdés sem aktuális már, mivel végülis semmi reakciót nem váltott ki, h harisnyában, hosszított pólóban vagyok. Igaz ugyan, h azt nem reklámoztam, h így is alszom majd, de az eddigiek alapján senkit nem is érdekel... Úgyhogy köszi mindenkinek a válaszát (neked is 1-es, 4-es mert kifejezetten tanulságos volt több szempontból is!)! Esetleg, ha van még valami észrevétel, megjegyzés valakinek a témával kapcs, nyugodtan leírhatja, szívesen elolvasom!

Ha meg nincs, akkor mindenkinek Boldog új évet kívánok!

2019. dec. 29. 00:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom már megoldódott minden, de végül is nejlon vagy pamutharisnyáról van/volt szó?
2019. dec. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es nem tudom miért fontos ez, de nylon. Semmi extra, egy vastag fekete 80 vagy 100 denes kinyúlt, kibolyhosodott harisnya. Ahhoz már csúnya és kényelmetlen, h utcára menjek benne. Ki van már nyúlva az egész, nem tapad úgy a lábra, h kényelmes legyen, csak úgy "lóg" rajtam ami utcára igénytelen. Alváshoz viszont pont ideális, mivel nem szoros nagyon, de azért mégsem olyan laza, mint egy melegítőalsó, így nem gyűrődik ahogy mocorgok. Nem túlságosan meleg, nem izzadom át reggelre, és mivel egyben van az egész, így nem lesz szabadon semennyi bőrfelület (mint ahogy az cicanadrág+zokni esetében sokszor előfordult). Szóval nincs ebben semmi nőiesség, tényleg csak azért alszom benne hidegben, mert alváshoz pont kényelmes, és praktikusabb, mint egy melegítőalsó, vagy cicanadrág. Ha pitsáskodni akarnék, Hello Kitty-s pizsiben lennék :D Egyébként pedig azt várom, h megint lehessen egy szál bugyiban aludni! :)


Pamut harisnyát nem hordok, mert nekem nagyon kényelmetlen: nincs kellő tartása a lábon, folyton lecsúszik (az ülepe a combomig kb) nagyon beleizzadok, és ahogy nyirkos lesz tőle még hideg is, durva az anyaga és dörzsöli, és/vagy szúrja a bőröm.

Ezen kívül pedig még szerintem ahogy elkezd kibolyhosodni (1-2 mosás után) szörnyen csúnya és igénytelenül mutat a lábon. Egyet vettem még valamikor nagyon régen, kb 2x ha lehetett rajtam ami bőven több is a kelleténél... :D


Amúgy meg már tényleg teljesen mindegy, mert már túl vagyok rajta, a kutyát nem érdekelte miben vagyok, szóval valóban egy kissé ráfeszültem a dologra, ami így utólag már valóban gáz egy kicsit, de hát ez van.

2019. dec. 29. 07:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt ezen agyalni ennyit, én fiúként szoktam aludni pamut harisnyában, most nem részletezem hogy miért de ha le írnám meg értenéd. Szerintem semmi extra nincs benne nekem kényelmes és meleg, ezért is szeretek így aludni. De ha kíváncsi vagy a részletekre privátban le írom.
2020. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 krisztamnk ***** válasza:

Ahogy a kérdésben írtad, hogy valami megoldás lenne levágni a lábfejét és ráhúzni egy zoknit, hogy ne látsszon...ööö...bocs, ha nem vágod le a lábfejét és úgy húzol rá zoknit az nem egyszerűbb ??? :-)


egyébként mindegy, hogy nejlon vagy pamut, bármelyikben tök jól lehet aludni, így télen én is mindig harisnyában alszom és semmi bajom tőle :-) viszont ha a pamut harisnyád gáz, kinyúlik 2x hordás után - az otthon alvásra miért nem jó ?

Amúgy én itthon is pólóban v.pulcsiban meg harisnyában vagyok, és ha ismerős jön nem zavartatom magam. Őket se zavarja. Ennyi. :-)

2020. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!