Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, társaságban ciki így...

Lányok, társaságban ciki így aludni?

Figyelt kérdés

Hűvösebb időben, amikor már nem tudok egy szál bugyiban aludni, egy kényelmes hosszított felsőben, illetve kinyúlt, kibolyhosodott cicanadrágban szoktam. Illetve, ha még hűvösebb van, zoknit is húzok a lábamra. Az utóbbi időben a cicanadrág zokni kombót harisnyára váltottam, mivel lett pár kinyúlt, megkopott harisnyám amit utcára már nem vennék fel, de alváshoz ideális. Ugyanolyan, mint a cicanadrág, de mivel van lába, így nem kell külön zokni hozzá.. Nekem kényelmes is, praktikus is, a 4 fal között senki nem látja, ezért nyugodtan alszom így. Viszont, mások előtt kicsit furán érzem magam harisnyában aludni. Cicanadrágban kevésbé, főleg, h több ismerősömet is láttam már így otthon lenni és/vagy aludni. Szóval, ha másnál/máshol vagyok, akkor hosszított felső, cicanaci a standard pizsim... Viszont most az történt, h szilveszterre pár barátnőmmel (akik közül páran hoznak még számomra ismeretlen lányokat) kivettünk egy nyaralót, ahova már ma lejöttünk néhányan alapozni picit, meg felkészíteni a házat 31-re. Viszont most vettem észre, h az alvós cuccomhoz nem cicanadrágot, hanem harisnyát pakoltam be. Kívülről szemlélve nagyon gáz, így lenni fürdés után és ebben aludni? Nem szeretném, h flúgosnak vagy ilyesminek nézzenek főleg azok a lányok, akikkel nem ismerjük egymást, nem szeretnék rossz benyomást kelteni bennük. Szóval eléggé el vagyok bizonytalanodva és vagy egy kis megerősítés kellene, h nem olyan gáz harisnyában aludni. Vagy, ha tényleg elég gáz, akkor pedig valami ötlet, h mit tehetnék. (Nekem más nem jutott eszembe, csak az, h bokánál levágom a harisnya lábait, ráhúzom a zoknit, h fedje a végét, így végülis olyan, mintha cicanadrág lenne, csak arra kell figyelnem, h nehogy kicsússzon a zokni alól, illetve nehogy tovább szaladjanak a harisnyán a szemek)

Tudom-tudom, nem kéne ezzel ennyit foglalkoznom, de nekem most nagyon fontos a jó benyomás, mert munkahelyet készülök váltani, és a társaságból néhányan (az egyik barátnőm által) kolléganőim lennének. Úgyhogy légyszi normális választ írjatok!

Köszi! 25/l



2019. dec. 28. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy én is nejlonharisnyában alvós vagyok fiúként. Nekem meztelenül fázik a lában, nejlonharisnyában meg pont jó, kellemes, komfortos érzés, nagyon szeretem. :) Én a vastagabb, 100-140 deneseket szeretem.


Meg ugyanilyet hordok egész télen a nadrág alatt is. :)


Bár tudom sokan gáznak tartják ezt fiúként, de nekem így nagyon bejön. :)

2020. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így vagyok vele csak nálam a pamut harisnyanadrág amit szeretek hordani, van még a régi fajta bordás is azt is nagyon szeretem, engem sem érdekel kinek mi a véleménye! Én is simán ajtót nyitok akárkinek úgy hogy csak harisnya meg póló van rajtam, szerintem ezért az egyért biztos nem kellene szégyenkeznem. Tél van és harisnyát hordok ennyi!!!
2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!