Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk!? Van úgy még valaki,...

Fiúk!? Van úgy még valaki, hogy gyerekként nagyon csúnya volt és felnőtt korára, sármos, jóképű lett?

Figyelt kérdés

Én valóban kimondom, hogy egy gusztustalan, igénytelen, kifejezetten csúnya gyerek voltam, és ez egészen 16 éves koromig nem is változott.

Kövér voltam, amivel még nem is lett volna baj, ha az alkatomnak megfelelő ruhákat hordok és megfelelő frizurát vágatok stb. De nem így volt. Megsemmisítettem az összes létező képet, ami akkoriban készült rólam, mert nem akarok emlékezni rá. Visszagondolva, undorodom magamtól, ha az akkori küllememre gondolok. Kövér voltam, vonalzó hajam volt és még zsíros is ráadásul, pattanásos voltam, sárga volt a fogam, tokám volt, büdös lábam, és izzadtságszagom stb. stb.

Most 20 évesen már végre elmondhatom, hogy sármos vagyok és végre az is megesik velem, ami még soha, hogy a lányok megfordulnak utánam.

EZ NEM ÖNFÉNYEZÉS. Légyszíves ne vegye senki annak.

Normalizáltam a kinézetemet. Fogytam, de nem lettem vékony sem kigyúrt. Stílusosan, változatosan öltözködöm a legmárkásabb ruhákba. Kéthetente járok fodrászhoz és nagyon szuper a frizurám, ápolt vagyok, igényes és az akkori énem már csak a múlt. Fantasztikus, hogy mire idősebb lettem, felnőtt, - milyen változásokat hozott nálam. 180 fokos fordulatot vettem az elmúlt 10 évben és nagyon jól érzem magam így. Tökéletes ellentéte vagyok az akkori önmagamnak.

Már csak arra kell rávennem magam, hogy elmenjek edzőterembe. Bár így sem panaszkodhatok, szeretnek a lányok, na...


Köszi a válaszokat.


20/F



2020. jan. 21. 21:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a "legmárkásabb" kifejezésre azt hittem, milliós cuccokról van szó. Azért a Bershka meg Zara az normális kategória.
2020. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Pattanásos, kisse heges arc, vekony test, szabalytalan fogsor.


Most 5 ev alatt megvaltoztattam, buknak a csajok...

2020. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ja es 25 eves korig voltam csunya
2020. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
76%

Nálam úgy néz ki, nem változtatott semmit az edzőterem. XD Maradok 120 kgomnál és élvezem a szexmentes életem. (Na jó, egyszer majdnem sikerült egy csajjal, csak nem vártam ki a megfelelő pillanatot, aztán megfutamodott :D)



De, TE barátom, akkor is egy nárcisz vagy, és önfényező. Nézz utána!


F

2020. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
"Legmárkásabb" lol. Nem az 5-20 ezer forintos kategória a legmárkásabb. Menj be egy Van Graaf üzletbe, aztán ott vásárolj ha annyira szórni akarod a pénzedet. Bár nem gondolom, hogy lenne pénzed minden télen új 150-250 ezer forintos kabátot venni.
2020. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy mire van pénzem?
2020. jan. 21. 22:32
 17/26 anonim válasza:

Nem vagyok irigy, a rusnyaságomról meg annyit, hogy genetika, plusz legalább nekem sikerült egy randit kicsikarnom egy csajból. Ja és hót gazdag vagyok, a legjobb helyen élek Szabolcs megyében. :D


Csak ugye téged mint személyiségzavarost bántja ha megtamádják.

2020. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Megtamádnak? Azt hogy kell csinálni?
2020. jan. 21. 22:37
 19/26 anonim válasza:
Egy újabb példa, hogy van vmi baj... Ott rúgsz az emberbe ahol tudsz. Elírta a telefon, nagy ügy.
2020. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
81%

"És végre az is megesik velem, ami még soha, hogy a lányok megfordulnak utánam."


Privát:


Az én esetemben a csajok csikarnak ki randit belőlem, de sebaj.

Azt megnézném hogy? Még hogy a csajok könyörögnek? Ugyan már... És te gondolom, hogy növeld az egódat, és magabiztosabb legyél, hagyod is, hogy valaki, aki TALÁN tényleg elkezdett érdeklődni irántad, reménytelenül epekedjen utánad, te meg rá se hederítesz.....

pedig eddig mint írtad, nem volt szerencséd a lányoknál... Akkor hogy is van ez?

Stílusosan öltözöl, nyiratod a hajad, csak magad miatt? A csajokat csak dísznek tartod magad mellett? Vagy mi? XD

2020. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!