Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kényszerből Lenyírtam a hajam...

Kényszerből Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nől meg? Nem az a fejbőr kopasz.

Figyelt kérdés

Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nő meg viszonylag normálisra? Gyorsan szokott nőni a hajam... Nem tudom most mennyire fog. De nagyon rosszul áll ez a kopaszság, legalább 1-2 centisre mikor nő vissza?


2 nap alatt mennyit fog nőni?


Jó lenne ha két nap alatt picit nőne, mert krvára sz.r.


Igy ki sem merrek menni, mert attól félek ki néznének.



2020. febr. 22. 01:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Valamennyit nyilván fog nőni, csak annyira keveset, hogy nem fogod látni kb. Melyik részét nem érted? Vegyél fel parókát ha ilyen kis kényes vagy a megjelenésedre.
2020. febr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Inkább húzd le totál bőrkopaszra akkor már az egészet, ha egyszer így alakult. Meg kell szokni, de annál jobb nincs szerintem.
2020. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Már megint te? Senki nem fog kinevetni, mert nem az oviban vagyunk. Senkit nem is érdekel a kinézeted.
2020. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Havonta kb. 1,5 cm a növekedés.
2020. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

8.

Már hogyne lenne olyan szó ,hogy nől!

Ha nem akarod,hogy egy nőre gondoljunk akkor “L” betűt teszünk a végére.

Példa: de jó nő a fű. A fű nem lehet jó nő csak egy ember.

Viszont ha úgy írod, hogy de jó nől a fű akkor már egyértelmű.

2020. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Ne légy már ennyire óvodás. 2 nap múlva is ekkora lesz a hajad és a buszon utazók magasról fogják leszarni, hogy ki kopasz és ki nem az.
2020. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

#15

Nincs ilyen szó 😂

Ha azt akarod kifejezni, hogy

“De jó, hogy növekszik a fű”, csak rövidebben, akkor vagy ezt mondod: “de jó, nő a fű” -> teszel egy vesszőt és akkor mindenkinek egyértelmű lesz, hogy milyen értelemben használod a “nő” szót

Vagy azt mondod, hogy “de jól nő a fű” és így is egyértelmű lesz 😂😂

2020. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem semmi baj nincs a kopaszsággal. Nekem pont hogy tetszik. Szerintem hagyd így. Nem teszel fel másik képet ahol jobban látszik a fejed?
2020. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
11%

17.

De jó, nő a fű.

Nálam ez még a nőre mint emberre asszociál.


Viszont! De jó, nől a fű.

Így már egyértelműbb

2020. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
2-3 mm lett!
2020. márc. 7. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!