Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kényszerből Lenyírtam a hajam...

Kényszerből Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nől meg? Nem az a fejbőr kopasz.

Figyelt kérdés

Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nő meg viszonylag normálisra? Gyorsan szokott nőni a hajam... Nem tudom most mennyire fog. De nagyon rosszul áll ez a kopaszság, legalább 1-2 centisre mikor nő vissza?


2 nap alatt mennyit fog nőni?


Jó lenne ha két nap alatt picit nőne, mert krvára sz.r.


Igy ki sem merrek menni, mert attól félek ki néznének.



2020. febr. 22. 01:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ilyen lett: [link]
2020. márc. 7. 22:22
 22/22 anonim ***** válasza:

Hét, ez elég gyerekfejnek tűnik - csak úgy mellesleg jegyzem meg, hogy szabad neked itt lenned tulajdonképpen?

Az emberi haj 2 naponta nő 1 millimétert, így láthatod, hogy az idő mindent begyógyít szinte.

2020. júl. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!