Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is van aki ilyen szőrös...

Más is van aki ilyen szőrös lányként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég szőrös vagyok lány létemre, ráadásul sötét hajú/szőrű is.


Azt sejtem hogy nem PCOS mert a családban sokan ilyenek, valószínű hogy örökletes. Ja és más születésem óta szőrösebb voltam az átlag babáknál :D


Lábammal nincs gond, régóta gyantázom viszont a karomat azt egyenesen utálom... Nem tudom hogy kéne szőrtelenítenem hogy jó legyen. Szoktam gyantáztatni de mikor nő vissza elég csúnya szerintem hogy sok apró szál hirtelen nő ki. Ma leepiláltam, nem mondom hogy nem fájt de nem merek máshogy pólót viselni.

Mindig takargatom a karom mert elveszi az önbizalmam más lányok karja. :(


Hónaljam szintúgy elég rossz, nyáron atlétát alig merek hordani, hiába gyantáztatom pár nap és nő vissza :(


Ma is belenéztem a tükörbe és elsírtam magam... (tudom, nem nagy probléma de számomra már nagyon rossz)


Köszönöm ha bárki is elolvassa és van valami tippje.



2020. márc. 12. 19:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is tudatosítsd magadban, hogy így is gyönyörű vagy. :-)


Én 27 éves vagyok. 19 évesen tudtam meg a PCOS-t. De tini korom óta nagyon szőrös vagyok sajnos. Sötétbarna haj és szőr. Valószínűleg a pcos nélkül is ez lenne, családi örökség miatt.


Nekem ami bevált, hogy MINDEN testrészen kitapasztaltam, hogy melyik módszer válik be.


Lábon a borotva jött be. Viszonylag nagy felület. Epiláltam régen, de benőtt tőle a szőr és iszonyú lassú volt.


Bikinivonal, hónalj és has =epilátor


Intim: gyanta kozmetikusnál, vagy epilátor trimmelő fejével rövidíteni.


Bajusz: gyantacsík


Szemöldök: csipesz


Arcon: kozmetikus cukorgyantával. Bár most a járvány miatt meg kell próbálnom itthon megoldani.


Próbáld meg te is kitapasztalni, hogy hol mi a legjobb. Egy idő után olyan rutint szerzel, hogy rövid idő elég lesz.


Ami még nagyon hatásos nálam, hogy zuhanyzás közben kávézaccal átradírozom a testemet.

2020. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!