Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy az összes...

Miért van, hogy az összes amúgy vékony ázsiai lánynak hájas a hasa?

Figyelt kérdés

Főleg a japán lányoké.

Én is onnan jövök, a magyart tanultam.

A vékony magyar lányok minden részen vékonyak.

Én is vékony vagyok de pocakom van.

Ugyanígy az összes barátnőmé.



2020. máj. 2. 14:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Ezt én úgy hívnám,hogy őszinte.

Ami a tényeken alapul.

Ha téged megnyugtat a képmutatás akkor olvasgasd azt...

2020. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én is tudom mondani, hogy ronda vagy. Úgy is tudom, hogy európai vagy, bár még nem láttalak de ez a véleményem. Ilyen egyszerű ez nálad.
2020. máj. 3. 09:21
 13/31 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne már képmutatás amit mi írtunk a kérdezőnek?

Abszolút nem tényközlés volt nálad, semmivel sem tamasztottad alá a buta érvelésedet. Én se eddzek még se buknak előre a belső szerveim!?!? Ezt nem is értettem. A bőr alatti zsírszövetnek meg abszolút semmi köze a belső szervekhez. Az eddzetlen izom meg nem az izmok hiányát jelenti, a belső szervek tartva vannak a helyükön, sőt, még az izmos embereknek is lehet nagy pocakjuk evés után akár.

De te csak sértegetni akartad a kérdezőt, mert egy komplexusos idióta vagy, már ne haragudj :D

2020. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Most vettem észre, hogy két külön válaszoló írta ezeket az "értelmes" dolgokat.

De ez nem változtat a véleményemen.

2020. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

16!

Van az a mondás miszerint a hülyének nem áll jól ha okoskodik, viszont az okosnak jól áll ha hülyéskedik...

Előbb nézz körbe kit akarsz helyretenni, azután szabadkozzál.


Kérdező!

Te személyeskedsz, én meg általánosítottam az ázsiaiakkal kapcsolatban.

Nem mindegy.

2020. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Tetted ezt primitív modorban. Mivel Ázsiából jöttem, a személyeskedés megnyilvánul az általánosságban.


Mintha azt mondta volna milyen apró és ronda a farka a magyar férfiaknak. Nem a te személyedre gondoltam de felvennéd te is.

2020. máj. 3. 12:53
 17/31 anonim ***** válasza:
40%
A Japán lányoknak általában van egy kis pocakjuk de ez genetika, ha nagyon zavar csinálj hasra pár torna gyakorlatot.
2020. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalom ugyanezt, sok japán, és kínai lányt ismerek, mind vékony, de az összesnek ott a háj a hasán. Gondolom neked is főleg a köldököd alatt.
2020. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%
Azt hiszem én vagyok itthon európában, ezért te itt vendég vagy és próbálj alkalmazkodni, elfogadni,hogy van negatív komment is nem csak az amit itt többen is szeretnének olvasni az pedig az amit csupán azért írnak,hogy a kedvükbe járjanak.
2020. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de szerinted kit érdekel, hogy te hol vagy? Ott kezdődik, hogy általánosítva leszóltad a fajtámat, úgy, hogy közben nem sikerült válaszolni a kérdésre.

Szerencse, hogy a magyarok többsége értelmesebb ennél... :D

2020. máj. 3. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!