Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan legyek olyan vékony,...

Hogyan legyek olyan vékony, mint az ázsiai nők?

Figyelt kérdés
Most 163cm és 49kg vagyok. Szeretnék kiutazni Japánba ill. Dél-Kóreába, de előtte szeretnék olyan vékony lenni, mint az ottani nők. Azt hallottam, hogy aki nem olyan sovány azt betegnek tartják. Mit esznek amiért ilyen soványak tudnak maradni?
2013. máj. 4. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer Istennek hála teljesen egészséges vagy, mi a véres reteknek kéne anorexiásra fogyni magadat? Az ázsiai egy másik nagyrassz, teljesen más testfelépítéssel, más genetikai adottságokkal. Ők a helyi körülményekhez alkalmazkodtak, mi pedig az európaihoz. Soha nem leszel olyan, mint ők (max. ha betegre koplalod magad), de nem is értem, hogy miért kellene.
2013. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehetőleg normális válaszokat kérnék.
2013. máj. 4. 16:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a válasz, amilyen a kérdés. Azért ilyen soványak, mert mások a genetikai adottságaik. Ha Te 18,4-es BMI-ből fogyni szeretnél, az egészségtelen, és normális ember ehhez nem fog tippeket adni.
2013. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Már kétszer nekiálltam és kitöröltem a választ, nem küldtem el.Aztán látom, hogy komolyan gondolod, de ezt eddig nem hittem el. Most újra kezdem.

Egyet értek az előttem szólóval/ 1-sel/. Teljesen más a mi testalkati adottságunk, genetikailag mások vagyunk. Ha például ráállsz a nyerkosztra és mellette sokatsz mozogsz akkor biztos fogysz,viszont olyan aszott, satnya lesz a tested, hogy egyből látszik, hogy baj van. Eleve a csontjaink erősebbek, a hosszú csöves csontjaink / kar, láb, ujjak/ vastagabbak mint az övék. A csontnak pedig jó súlya van.

Olyan formásra, mint ők nem tudsz lefogyni, de anorexiás alkatúvá persze válhatsz.

És a bőröd színe az nem zavar, hogy más mint az övék?

2013. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Már bocs,de a válaszok teljesen igazak,normálisak.

Ha nem tudod elfogadni magadat, és a válaszokat sem a Te fejedben,lelkedben van a baj.

2013. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

"azt betegnek tartják" hulyeseget nem tudom hol hallottad.

Nem baj, legyel csak sovany mint ok, de ne csodalkozz ha nem fognak szeretni teged a pasik ( mert tuti h ezert kene neked az egesz sovanysag), mert alapvetoen itt nem az baj, h sovany akarsz lenni hanem, hogy 0 az onbizalmad. Arra meg a pasik (az azsiaiak sem) nem buknak. Hoppa!

2013. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A jelenlegi BMI-ddel bőven az ottani átlag alatt vagy.

Semmi okod az aggodalomra. Ezzel a súllyal még Afrika szegényebb régióiban sem fogsz kilógni.


Forrás:

[link]

[link]

2013. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elég sovány vagy elvileg.


Elvonatkoztatva attól, hogy állandóan rizst esznek..


Sok zöldséget és húst esznek, viszont a nedvesítő és hízást segítő tejet és búzát nem nagyon eszik.

2013. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

8.ik ezt meg honnan veszed te??? "tejet és búzát nem nagyon eszik."

"birom" mikor emberek semmi tapasztalat alapjan csak talalgatnak, es hordak ossze mindenfelet.

Dehogy nem eszik! Rengeteg pizza es peksutemeny , burger es feherkenyer, teszta fogy Azsiaban, mellette jegkremet es yoghurtot es tejet is isznak, akar napi szinten. Persze, kerdes most Azsia melyik regiojarol beszelunk? Mert az biztos, hogy pl Nepalban v Mongoliaban kevesebb fogy ezekbol mint pl Del-Koreaban v Japanban. De ez is csak az eletszinvonal kulonbsege miatt van.

2013. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tradicionális ázsiai hamburger, joghurt, pizza?


Te figyelj, szivárvány illatú szép jó reggelt.


Szerinted egy pizza mióta ekte ázsiai kaja?

Egyébként meg igen, már minden nyugati mocsok sz.art megesznek. És azt tudjuk hogyan változik az egészségük? Beza', léteznek már elhízott meg narancsbőrös ázsiaiak. (a sumósok régen is voltak, nem ez a lényeg)


Nem, az egészséges keleti konyhára nem a búza a jellemző, mert ismerik a hatását és tudják hogy ritkán jó. Az más kérdés, hogy nagy területről beszélünk, nagy szegénységről.. ott sem ehet mindenki egészségesen, sőt.. ezért van a nagy rizsfogyasztás, de ez meg pont az ő étrendjükből is kerülendő kellene legyen.


Tehát a kérdezőnek mi a válasz..

Hogy egyen sok friss párolt zöldséget és tengeri állatokat, szárazföldi állatokat, minél frissebb annál jobb.

2013. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!