Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy az összes...

Miért van, hogy az összes amúgy vékony ázsiai lánynak hájas a hasa?

Figyelt kérdés

Főleg a japán lányoké.

Én is onnan jövök, a magyart tanultam.

A vékony magyar lányok minden részen vékonyak.

Én is vékony vagyok de pocakom van.

Ugyanígy az összes barátnőmé.



2020. máj. 2. 14:08
1 2 3 4
 21/31 RivalTin válasza:
56%
Szerintem az egészséges táplálkozás az nálad megvan, talán a rendszeres mozgás a hiányfaktor. Nem kell megerőltetőnek lennie, csak csináld minden nap!
2020. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 RivalTin válasza:
Egyébként amíg nem olvastam a kérdésed, addig fel se tűnt ez a "jelenség", szóval egyáltalán nem zavaró :D
2020. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem véletlenül vannak fenntartásaim a bevándorlókkal,migránsokkal szemben.

A közömbösség, lenéző pökhendi viselkedés a benszülöttekkel szemben azok meg mint a pincsi kutya körbe lihegik öket, de szerencsére vannak még olyanok mint én...

2020. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy a bennszülöttek többsége intelligens, és igen, vannak még olyanok mint te, de hát mindenhol vannak járulékos jelenségek, akiket nem kell komolyan venni.
2020. máj. 4. 07:58
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
遺伝子のせいでしょう? でも、細い日本人は皆お腹出てるわけないと思います。
2020. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100パーセントハンガリーの女性なんです。体は全然細くありませんが、お腹が言うとおりですね。けれど お腹の脂肪はみえる細い友達たくさんいます。人にかかるでょう
2020. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
お腹に脂肪があるよりも、日本人女性はお互いのお腹を兵器に触ってしまうのがおかしいのではないですか。私はハンガリー人ですけど、同性も含めて友達のお腹を触ったことなんてないです。
2020. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

訂正:「平気に」

変な文字化けで申し訳ありません。

2020. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%
Hat pont hogy az ázsiaiak vékonyabbak sokkal mint az európaiak! Genetikailag
2020. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
68%

Én csak annyit fűznék ide, hogy egy sportosabb nő még mindig szebb mint egy elhanyagolt hájas nő vagy egy ilyen botsáska

És nem,nem kell body builderré gyúrnod magad nő létedre,nem kellenek száz centis vállak és nem kell kockacsoki has sem

Elég ha csak heti 3x edzel 1 órákat valamint oda figyelsz arra amit eszel és voalla!! ott van neked egy szép női test

Higyjétek el, hogy az hogy Ázsiában az extra vékony lányok a megnyerőek már-már tévhit

Múltkor youtuben láttam egy videót,ahol koreai pasikat kérdeztek ki arról hogy számukra milyen az ideális női test plusz voltak ott képek is ahol választani lehetett, hát meglepően mindenki a sportos kategóriára mutatott :D

2020. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!