Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak emo-hippik? Ha vannak...

Vannak emo-hippik? Ha vannak mi a nevük (ne jöjjetek azzal, hogy a scene-ek)? Ha nincsenek követnétek ezt az életstílust?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek megpróbálnám ötvözni a háború ellenzését (most mondhatod azt, hogy hippik nincsenek/csak a Vietámi háborúnál voltak/stb., de ez hülyeség, hippik most is vannak) az érzelmek előtérbe helyezésével és ha nincs még ilyen akkor megalkotnám ezt a stílust.

#emo #érzelem #hippi #életstílus #emo-hippie #háborúellenzés
2020. máj. 13. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem hallottam róla de szerintem az vagy, aminek érzed magad. Ha olyan a saját stílusod, hajrá :)
2020. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Köszi választ :>
2020. máj. 13. 13:02
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Most ezt nem értem... hippi életérzésed van, belsőre ide kategórizálnád magad, de külsőre emos a stílusod? Ez így tök oké.

De a két stílus valamiképp üti egymást. A hippik szabadlelkületűek, boldogok, hedonisták. Ezzel ellentétben viszont az emok szuiciditási vággyal rendelkeznek, zárkózottak, viszont épp ugyanolyan érzékenyek a világra mint a hippik.

A két stílust ötvözni öltözetbe nem tudod. De viszont a belső értékeid képviselhetik a világbékét, miközben külsőleg depressziósnak tűnve öltözöl.

2020. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Az emoknak nincs szuiciditási vágyuk. Ugyan olyan boldogok tudnak lenni, sőt van olyan emo fajta, ami soha nem vesz feketét, csak színesbe jár. Vannak önsebző emok, de minden stílusban van aki vagdossa magát.
2020. máj. 13. 16:05
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Lol ezt a kérdést nem 2010-ben akartad kiírni? Amúgy nyugodtan hordj azt, amit akarsz, nekem is tetszik még az emo stílus :D emo hippiről viszont nem hallottam, szerintem ilyen még nincs lol
2020. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
A Szent Johanna Gimi könyvsorozatban a főszereplő barátnője éppen emóból hippibe megy át a könyvek folyamán. :D
2020. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 Akkor megalapítom >:3

#6 Igen, olvastam, de Virág átmegy és nem marad a kettő keveréke :/

2020. máj. 14. 09:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, hogy az emo ruháimat batikolom :>
2020. máj. 14. 11:20
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig nem voltak, most már lesznek. :D Amúgy hasonló érzésem van magammal kapcsolatban :D csak nem szeretem kategorizálni magam.
2020. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Alapítsuk meg :D
2020. máj. 15. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!