Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezen változtatn...

Hogyan lehetne ezen változtatni akár optikailag, akár hozzáállásban?

Figyelt kérdés

A 13 éves húgomnak eléggé izmos a lába. Nem volt ezzel gond mostanáig, csak elkezdett lógni sokat a barátnőivel akik meg inkább vékony formátlan lányok. Húgom elkezdte magát szégyellni köztük, pedig ő is vékony, de a lába erős izmos. Főleg a vádlija izmos és pl magassarkuban eléggé feltűnő. Oké, sportol is, de alapból is ilyen ez családi vonás, nekem is hasonló. Most hasonlítottuk össze.

Mit tanácsoljak neki? Ne vegyen magassarkút, v hosszú nadrágban legyen, v inkább fogadja el? De azt hogyan?



2020. júl. 21. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Meg kell értetni vele, hogy nem attól lesz valaki különb, hogy zörögnek a csontjai.

Komolyan, keserű világ az, ahol már az izmot is szégyellni kell...

2020. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.Elkell vele fogadtatni magát, és a tényt, hogy semmi probléma nincs vele. Rengeteg felnőtt nő mit nem adna izmos lábakért, később erre ő is ráfog jönni, addig pedig beszélj vele erről.
2020. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobban néz ki az izmos láb mint a vékony
2020. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mindenkinek van olyan amit szégyel,de ettől még van ami nem fogsz tudni megváltoztatni. Nekem az egyik szemem más, mint a másik. Sokáig utáltam,de mostmár elfogadtam,mert a színét meg szeretem. A vállam is kicsit széles de vannak ruhák amiket tudok hordani.Nem látszik bennük és nagyon megszerettem őket. Tudom ettől függetlenül nem lesz kisebb. És semmit nem old meg, hogy ezt elmondtam. Csak akarom, hogy lássad mindenkinek van valami amit szégyel nincs teljesen tökéletes ember. Pont ezek tesznek érte széppé. Lehet erős vádlid, ami emiatt picit nagyobb. De mennyit edzettél érte! És mennyire szerethetsz sportolni! Ha lesz valakid majd úgy fog szeretni ahogy vagy és azt is szépnek fogja látni rajtad amit te nem látsz annak,ha eltudod fogadni,hogy ez van és nem lehet mivel változtatni rajta. Még a barátnőidnek is vannak hibájuk amiket bújtatnak. De sokkal jobb ha büszke vagy arra amid van! Az,hogy tökéletlenek vagyunk tesznek minket tökéletessé! Ezt ne feledd😂😂 egyik kedvenc mondásom
2020. júl. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Optikailag nincs mit változtatni, az izmos láb szexi! A fejében kell rendebe tenni a dolgokat.
2020. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadja el, hogy vastag a vádlija, semmivel sem lehet az izmot leszedni róla szerencsére, mert nekem is ilyen. Magassarkút nyugodtan lehet hordani, csak ne tűsarkú legyen, hanem valami "vaskosabb", ami tetszik neki. Meg a szoknyahosszban is az a jó, ami épp térd alá ér vagy combközépig. Nem muszáj csak és kizárólag nadrágot hordani.
2020. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!