Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen érzés a fogszabályzó...

Milyen érzés a fogszabályzó feltétel?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónap múlva lesz fogszabályzóm, és kicsit félek. A kérdésem az lenne hogy hogyan zajlik ez az egész, és fáj e? Mit lehet enni vele?

#fogszabályzó #Fagszabi
2020. aug. 15. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Maga a feltevés nem fáj, előtte a fogaidra kenne előkészítő zselét, majd ha szólnak, ki kell öblítened a szádat, ez nagyon savanyú, ne ijedj meg, de az amivel rákenik úgy néz ki, mint egy óriási injekciós tű. De nem érzel semmit, mert valójában nem az. Egyszerre csak az egyiket rakják fel, az kb. 30-40 perc. Utána fájni fog, de a fájdalom 2-5 napon belül elmúlik. Addig leginkább pépes kajákat tudsz enni (tejberizs, krumplipüré, stb.). Nekem állítás után is szokott fájni, de nővéremnek is van, neki nem szokott. Szóval ez attól függ, hogy mekkora a fájdalom küszöböd. Enni kb. mindent lehet, de ezt majd te kitapasztalod. Elvileg nem lehet enni tökmagot, szotyit, popcornt, rágót, karamellás dolgokat, töpörtyűt, de én mindent tudok enni csak rágózni nem merek. De mindent elmondanak, ha meg nem nyugodtan kérdezz tőlük. Illetve ha kérdésed van, én is szívesen segítek.

Remélem segítettem!

17// fogszabályzós

2020. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
33%
Nem fáj, csak uncsi.
2020. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!