Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szépségápolási tanácsot...

Milyen szépségápolási tanácsot adnátok egy 20 éves kínai fiúnak aki nem akar kínainak kinézni?

Figyelt kérdés

(Tudomásom szerint) Nem vagyok kínai de valamiért mégis nagyban hasonlítok rájuk és utálom. Mivel minden kínai annyira hasonló ezért szeretnék eltérni tőlük hogy ne csak egy legyek a millióból.

Mivel szemüveges vagyok gondolkodtam egy kék kontaktlencsén de ez minden amit bevállalnék.

A hajamat nem akarom befesteni mert hülyén néz ki eltérő szőrzettel.

Milyen tippet adnátok?



2020. szept. 27. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez valami troll kérdés?

Mert annak elég gyenge.

Ha meg nem az, akkor teljesen értelmetlen.

2020. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik része nem értelmes?
2020. szept. 27. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom :D ha az arcod olyan mint egy kínainak, akkor azt semmilyen "szépségápolási tanács" nem fogja megváltoztatni. Növessz szakállat... Max ennyit tudok mondani. De ez a kérdés egy hatalmas ostobaság. Mégis mit vársz? Sminkelési tanácsokat? Vagy gondolod valaki ismer egy olyan arckrémet ami kínai arcból európai arcot varázsol? Vicc :D
2020. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Franc tudja. Ezért írtam ki. Hátha valaki ismer valamilyen praktikát erre.
2020. szept. 27. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Plasztikáztasd a fejed
2020. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Plsztikai sebesz megcsinalj semed europaira!!


Kinaiban is vannak helyes fiuk!!

2020. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

"Melyik része nem értelmes?"


Kb az egész.


"Milyen szépségápolási tanácsot adnátok egy 20 éves kínai fiúnak aki nem akar kínainak kinézni?"

"(Tudomásom szerint) Nem vagyok kínai de valamiért mégis nagyban hasonlítok rájuk"

Most akkor melyik? Kínai vagy de mégsem? Eldönthetnéd...


Egyébként meg attól mert esetleg vonásaidban hasonlítasz a kínaiakhoz, vagy az ázsiaialhoz, attól nem leszel egy a millióból, nekik is elég különböző arcuk van csak max az európai szem nincs hozzászokva. De főleg ha nem is vagy kínai akkor nem tudom mit aggódsz, akkor már a nevedből rögtön kiderül, hogy magyar vagy.

2020. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért lennél egy a millióból? Csak a te európai látásmódod miatt tűnnek egyformának, holott köztük is ugyanakkora különbségek vannak, mint bárhol máshol. Ha Ázsiában éltél volna és hazajönnél, megrökönyödnél, hogy ezek az európaiak mennyire egy kaptafára készültek, szinte megkülönböztetni is nehéz. Mindenki egy a millióból, túl vagyunk szaporodva, mindenki hasonlít egymásra. De kezdetnek mondjuk ne legyél rasszista.
2020. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Fogadd el magad. Nekem is szokták mondani hogy kicsit ilyen kinai beütèsem mert ilyen mandula vágású szemem van,szögegyenes sötèt hajam de nem rosszból mondják ès nem is veszem magamra mert közbe meg mindig dicsérnek :D

Ès szerintem nem megoldás hogy kontaklencsèt teszel be vagy pl szakállat növesztesz mert lehet nem is állna jól. Tènyleg nem èrtem mi ezzel a problèma.

18/L

2020. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a "nem vagyok az, de hasonlítok rájuk" dolgot értsük úgy, hogy van egy enyhén ázsiai beütésed? Mert a félázsiaiak nagyon helyesek tudnak ám lenni. Helyesebbek mint az önmagukat marha szépre tartó lóképű, melák, torzonborz, hatnapos főzelék színű európaiak, és helyesebbek mint a szélsőségesen nyomott mongoloidok. Sajnálom, hogy olyan közegben szocializálódsz, ahol még a közízlés is zagy, de azért sikeresen beletunkolják a fejekbe. Tiedébe is sikerült sajnos. Nem leszel szebb ezektől a hülyeségetől. A sötétbarna meg egy normális, karakteres szín, azon biztos nem kell variálni. "Hülyén néz ki eltérő szőrzettel." Milyen jó meglátás. Eltérő szemmel is hülyén néz ki, tudod, csak ezt nem illik megmondani százmilliónak... A színes kontaktlencse meg látszik, mi több, bizarr, nem kicsit, mert a pupilla körüli részt nem fogja takarni beszűkült (erős fénynél) állapotban.


Növessz valami helyes frizurát, öltözz jól, gyúrjál vállat, ha nincs, ennyi. Nem azt kell elcseszni, ami rendben van. Ráadásul itt még tucat se leszel, akkor se, ha echte kínai vagy.


Mondok még valamit: szép dolog az egyéniség, de nem mindenáron, inkább legyen valaki tucat egy jól kinéző tucatban, mint kiemelkedően ronda.

2020. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!