Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy bírtátok megszokni/elvise...

Hogy bírtátok megszokni/elviselni a műkörmöt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a műköröm, és bizonyos időközönként rámjön, hogy szeretnék, de tudom magamról, hogy nem bírom elviselni, egyszerűen irritál, bármilyen rövid is (még a géllakk is, a sima nem). Pedig még nagyon régen, 13-14 évesen volt egy párszor egymás után, akkor szerettem. Aztán utoljára kb egy éve csináltattam, de két hét után leszedettem, mert borzasztóan idegesített. Szeretném megszeretni, mert egyébként nagyon tetszenek, de nem tudom, hogy tehetném ezt.

2021. jan. 6. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van más választás mint hogy készíttetsz magadnak és igyekszel megszokni. Mindenesetre érdemesebb profival csibaltatni eloszor, hogy legalabb a nem megfelelo forma ne zavarjon be a kepletbe
2021. jan. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból szép körmöd van, akkor felesleges.

Nekem is furcsa volt először, de nekem meg kellett szoknom, mert csúnyák a körmeim, konkrétan dugdostam a kezemet.

Érdemes úgy kezdeni, hogy tényleg nagyon rövidet csináltatsz, akkor könnyebb megszokni ahogy nő a sajátoddal.

2021. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!