Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kedves, de fárasztó nagyit,...

Kedves, de fárasztó nagyit, hogy lehet elviselni/megszokni?

Figyelt kérdés

A hétvégén jön a nagyim a nagybátyáméktól, mert egyedül elfelejtené bevenné a gyógyszert meg hsonlók. Amit tudni kell, hogy nagybátyáméknak nagyon kicsi kert jük van és a nagyim az élete 99%-át tanyán töltötte. Ez azért gáz, mert mikor nálunk van (itt egész nagy kert van) teljesen beindul és nincs megállás. Ez addig még oké, míg rendbeteszi a növényeket meg hasonlók, de mikor már rendes füves részt kezd el beásni (hogy majd oda ő ültet) akkor már baj van. A másik: Amikor hazaérek nekem egy berögzött szokásom, hogy vagy zenét hallgatok, vagy zenélek (PC-n), vagy zongorázok. Szóval a zene szerves része az életemnek. De ő amikor én hazaérek mindig alszik és nem akarnám felkelteni de a legapróbb zajra is felkel. Ebben az a poén, hogy neki a TV-t úgy kell üvöltetni, hogy a folyosó végén zárt ajtó mögött nem tudok tanulni. Az ilyen dolgokat még hosszan sorolhatnám de szerintem fölösleges lenne.


Egyrészt ezt most ki kellett írnom magamból másrészt érdekelne hogy hogy lehet ezeken a dolgokon javítani.

15(mindjárt 16)/F



2016. ápr. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zenéléshez fülhallgató, tanuláshoz füldugó. A kert kérdését majd a szüleid lemeccselik a nagyival.
2016. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
És most 2 napot nem élsz túl, hogy alkalmazkodni kell hozzá vagy mi a konkrét bajod?
2016. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
több hónapig itt lesz
2016. ápr. 2. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ja, hát ezt honnan kellett volna tudni... veszel egy fejhallgatót, a többit meg ráhagyod.
2016. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Ajánljátok neki a Farmerama-t, most tényleg, tapasztalat....:)
2016. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Életébe nem nyúlt géphez :D
2016. ápr. 2. 22:02
 7/7 anonim válasza:
15%
Én meggyilkolnám
2016. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!