Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piros folt fülpiercing alatt?...

Piros folt fülpiercing alatt? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
6 napja szurattam plusz 2 lyukat a fülcimpámba, gyakorlott piercingeshez mentem, tűvel lett csinálva, jó minőségű ékszer van benne. Az első napokban semmi problémám nem volt vele, kb 2 napja viszont piros lett a fülcimpám, de a furcsaság az, hogy nem a piercingek körül, hanem alatta. Nem fáj, viszont megállás nélkül lüktet a cimpám és kicsit viszket. Váladék nem jön belőle, lázam nincs, tehát reménykedem hogy nincs begyulladva. Naponta 3x fújom octenisepttel, de ma csináltam jódozatlan tengeri sós forralt vizet is neki, azzal kicsit áztattam (a septumomnál ez segített.) Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi ilyenkor a teendő?

2021. febr. 11. 18:09
 1/2 kamugyrosz válasza:

Fertotlenites. Valószínűleg azért viszket mert gyógyul és hegesedik

Amíg nem valadekozik vagy inkább faj addig nem kell aggódni

2021. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eltalált egy eret. Rendbe fog jönni.


Kezeld, ahogy a piercer mondta.

2021. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!