Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lettetek szépek/jóképűek?

Hogyan lettetek szépek/jóképűek?

Figyelt kérdés

Természetesen nem a tökéletességre gondolok és konkrét a divat kinézetre hanem arra hogy mivel jutottatok el arra a szintre hogy megfelelőnek érezzétek magatokat.


Tisztában vagyok azzal hogy ezt belül kell elfogadni,de gondolom sokat segít ezen ha mondjuk pattanásos vagy akkor elkezded eltüntetni azokat meg hasonló.


Szóval ilyen "folyamatokra" /változásokra lennék kiváncsi.


Többetsminkeltetek,vagy csak jelentősebb dolgokat használtatok,egyszerűen kiemeltétek a szemeteket egy tusvonallal,vagy az arccsontot emeltétek ki.

Vagy eljártatok egyéb kezelésekre pl.kozmetikai

Vagy szemöldökformát változtattatok.


Igazából bármire kiváncsi vagyok.



2021. febr. 19. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem oda figyelni az étkezésemre, még nem teljesen tökéletes de haladok, sok folyadékot iszok és vitamint szedek.

Oda figyelek a hajápolásra, heti kétszer mosok hajat, használok házi hajpakolást hogy szép selymes legyen a hajam.

Használok hajvégápolót és sprayt hogy könnyebben ki tudjam fésülni. Évente kétszer járok fodrászhoz hajvágásra és balayage festésre.

Régen nagyon aknés volt a bőröm, bőrgyógyászhoz jártam, kaptam gyógyszert rá és azóta majdnem tökéletes a bőröm állapota. Napi kétszer használok arclemosót, este Micellás vízzel letörlöm a sminket, használok fényvédőt és hidratáló krémet. Heti egyszer pedig hámlasztót.

Ha megyek valahova általában sminkelek, változó mennyit szoktam feltenni. Az alap sminkem az alapozó, púder, szempillaspirál, ha valami feltűnőbbet szeretnék akkor tus és rúzs.

Hetente kiszedem a szemöldököm.

A műkörmöt magamnak csinálom itthon 3 hetente.

A napi testápolási rutinom a tüsfürdőből és Intim lemosóból áll. Hetente többször borotválkozok, ilyenkor házi testradírral leradírozom magam és bekenem magam testápolóval.

A szájápolásra is oda figyelek napi kétszer fogat mosok, használok nyelvkaparót is. Heti párszor fogselymet és szájvízet.

Használok parfümöt és dezodort.

A ruhatáram egyszerű, letisztult de csinos.

2021. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az adott önbizalmat, hogy elkezdtem magammal foglalkozni.

Járok futni, sokat fogytam.

Bőrgyógyász segítségével a bőröm is helyre jött.

Próbálok előnyössen öltözködni.

És ami tervben van, hogy megcsináltatom a fogam. Vagyis inkabb úgy mondom hogy fogszabályzót szeretnék. Ez az egy dolog nagyon zavar még.

2021. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagytam a hajfestést,és elkezdtem hajkapszulákat szedni.Nagyon sokat nőtt a hajam és a minôsége is sokkal jobb lett.Ugyanakkor már csak fodrászkellékesnèl veszem a hajápolási cuccokat.Fél éve kidobtam az összes szempillaspirált,azóta csak YSL-t hasznàlok.Súlyommal meg az étkezéssel sose volt gondom,mindig is igyekeztem odafigyelni (vannak jobb meg rosszabb időszakok).Műkörmöshöz járok két-három hetente.Tervben van a szemöldök tetoválás.Kozmetikushoz jártam évente párszor,meg konditerembe azokon a napokon,amikor nem dolgoztam,de most a korona miatt ez kimarad (külföldön élek,és még minden zárva van,a körmös meg a barátnőm). :(
2021. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 20. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szemöldöktetoválás (kozmetikai) Microblading szálas technika, nagyon sokat formált, szépített az arcomon.

A megfelelő hajstílus és hajszín, ami az eredeti hajszínem, így a festés abbahagyásával újra egészséges lett a hajam.

Épített 2-3D műszempilla szintén nagyon sokat dob és kiváltja a sminket.

Egyébként alapozó + cicás tus, egy kis bronzosító, és ha nincs műpilla, akkor spirál.

A szám nem túl vastag, azt szoktam még számmal azonos vagy kicsit sötétebb színű szájkontúrral 'bővíteni kicsit.

Ja és ami még sokat számít, ha épp nincs rajtam 5-6 kg súlyfelesleg :D ami sajnos jelenleg van, de dolgozok rajta.

Körtr alkat vagyok, ehhez még tömzsik is a lábaim, így leginkább fekete/sötétkék nadrágokat hordok, amik valamennyire optikailag keskenyítenek. Plusz magasderekú nadrágok, amiket régen utáltam, de az alkatomhoz előnyösek.

Ami még számomra szépítő elem és több önbizalmam van tőle, azok a tetoválásaim.(alkar, oldal, alhas ..és még folyt.köv.)


Amit szívesen csináltatnék még a szebb külső érdekében: orrkisebbítő műtét, fogszabályzás és fehérítés.

Ha lesz "felesleges" pénzem, meg is valósítom.

2021. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Először is kikerültem abból a környezetből ahol rondának tituláltak és bekerültem egy olyanba, ahol leszarták a kinézetem de elérhetők voltak az ízlésemnek megfelelő ruha és smink termékek. Megtanultam kihangsúlyozni az arcomon a szépet, sportoltam, befestettem a hajam, rájöttem hogy mi okozta a bőrhibáimat és tettem ellenük, rendbe tetettem a fogaimat (sajnos pár rossz helyre nőtt) így a csontsovány, vízihulla kinézetű pattanásos, másokról leszakadt ruhából járó kislányból lettem jó testű, karakteres de nem ronda arcú, egészséges kinézetű nő.
2021. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát mindenkinek :)
2021. febr. 21. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi kitérő, bocsánat, de megkérdezhetem, hogy aki bőrgyógyász segítségével hozta helyre a bőrét, annak pontosan mi volt a problémája? És milyen módszer vált be? Köszönöm szépen!
2021. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Az önbizalom a legfontosabb! Nem vagyok egy "tipikus" helyes pasi,a hölgyek( akivel beszéltem erről) azt mondják,hogy :"van bennem valami"...ez lehet vagányság,vagy szimplán a "rosszfiús" attitűd is...
2021. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!