Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercinget le lehet...

Septum piercinget le lehet venni egy hét gyogyulás után egy kis időre??

Figyelt kérdés
sziasztok! szeretnék szuratni magyarországon septum piercing-et, mivel itt ahol lakom németországba nem tudom megcsináltatni. az a gond, hogy csak egy hétre megyek Budapestre, és amikor majd vissza jövök németországba, valoszinű kelleni fog csinálnom egy pcr tesztet, és nem biztos hogy garatba tudom kérni vagy sem.. és gondolom ha orrba csinálják a tesztet, akkor ki kell vennem a septum piercingem, csakhogy egy hét-kevesebb mint egy hétig volt benn az orromba azelőtt. ki tudom venni egy kevés félorára, max egy orára? mi történik ha kiveszem és kevés idő után már vissza is rakom?

2021. febr. 25. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Egy, nem ajánlatos kivenni, mivel esélyes, hogy nem fogod tudni visszarakni. Kettő, a pcr teszhez nem kell semmilyen piercinget sem kivenni. Nekem sem kellett, másnak sem.

Addig ne is cseréld ki, amíg meg nem gyógyul teljesen (kb 2-6 hét).

2021. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne!
2021. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen!!
2021. febr. 26. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!