Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akkora divat ma a...

Miért akkora divat ma a "természetes szépség"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a "természetes szépség" csak adottság. Ha viszont egy nő ízlésesen sminkeli magát, akkor mégiscsak dolgozik azon, hogy jól nézzen ki. Vagy ha egy nő fitneszezik, hogy jó alakja legyen, azért is keményen megdolgozik. (Nyilván, ha már izmok látszanak rajta, mint egy férfin, az már túlzás, azzal én se értek egyet.) Szerintem még a szilikonmell is teljesen rendben van. Szeretem a természetes, kis melleket is, de ha egy nő jobban érzi magát szilikonnal, az miért baj?

2021. márc. 18. 22:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%
Ő is természetes szépség. Akkor mi a kérdés? Nem igazán értelek.. van egy lány aki nem jön be neked meg van egy aki jó nő mindkettő természetes szépség csak más adottságokkal rendelkeznek. Sok "vézna" csaj alaktilag ilyen. Ők sem koplalnak emellett mozognak is de fiús az alkatuk ezért sosem lesz nagy kerek fenekük pl mert genetikailag nem olyanok akárhogy edzhetnek. Ezek adottságok és ízlés amiről most szó van nem természetesség kérdése.
2021. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!