Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy lánynak nem műkörme van, hanem az igazi körme csak hosszabbra van hagyva?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Vagy gáz az ha egy lánynak nincs műkörme de rövidre van vágva? Vagy ez a gáz, hogy az igazi körme van hosszúra hagyva? Körömreszelőt mondjuk igénybe véve, hogy mégse nézzen ki igénytelenül.


Köszi, 21/F



2021. márc. 23. 20:41
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
75%

Nekem a sajàtja, karban tartva jobban tetszik.


Valamivel több odafigyelést igényel, szerintem...

2021. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A műkörömtől hányingerem van.
2021. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Műköröm pfuj. Ápolt saját az szép.
2021. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen a saját a jobb!
2021. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
De ez pasiként miért izgat? Olyan barátnőt keresel, aki tetszik a többségnek?
2021. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor az oké nálatok lányoknál, hogy igazi köröm hosszabban hagyva?


Mert nekem oké a rövid "férfias" köröm is, meg az is ha egy lány hosszabb körmöt akarna akkor műkörmöt csináltat.


De nekem az igazi köröm hosszan hagyva furanak tűnt, én nem láttam még sok lánynál.

2021. márc. 24. 00:12
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te még akkor nem sok lánnyal/nővel találkoztál életedben.
2021. márc. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
73%
Barmilyen korom jo es szep tud lenni csak igenyesen kell megcsinalni. Lehet undorito es gyonyoru is a hosszu igazi korom es ez igy van a mukoromnel is.
2021. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
32%

Mekkora különbség van a kérdések között.. az előző amit láttam egy kilátástalan élethelyzetben lévő lány volt aki már az önpusztításra is gondolt, itt meg körmök.

A kérdésre a válasz: Inkább a sajátja legyen hosszúra hagyva mint műköröm - véleményem szerint.

2021. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
A műköröm undorító, és csak az csináltatja aki rászorul, mert nincsen rendes igazi körme. Ráadásul nekem mindig az az érzésem, hogy a ráragasztott műköröm alatt rohad, mivel hetekig nem levegőzik. Szóval nekem inkább jobban tetszik a természetes akár rövid, akár hosszú.
2021. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!