Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ha kicsi a...

Mit kell tennem ha kicsi a orrpiercing?

Figyelt kérdés
Ma egy hete tetettem karikát az orromba és ma miközben tisztítottam azt vettem észre, hogy kicsit mintha kicsi lenne. Eddig nem volt vele különösebb gondom, nem éreztem hogy fájna de most fáj. Lehet azért mert kicsit megkínoztam? Mit kellene tennem ilyenkor? Keressem fel a szalont ahol szúrták?

2021. ápr. 15. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy kicsi? Mármint ha úgy érzed nagyon az orrodra van feszülve akkor biztos nem jó a méret. Tapasztalat :/// de amugy mivel 1 hete lett szúrva biztos vagyok benne hogy csak érzékeny . Tetrán kenőcs kell rá , ha esetleg begyullad <3
2021. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mintha alúl picit bevágna. De ezt eddig észre sem vettem. Napi 2x tisztítom Betadine oldattal. Ezt ajánlották a szalonban. Köszönöm válaszod! :)
2021. ápr. 15. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét múlva akkor cseréld ki nagyobbra :// nincsmit :))
2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy hete szúrattad, még valószínűleg be van dagadva egy kicsit az orrod. Így a normál méret is kicsi lehet. Ha nem nagyon zavaró, akkor kezeld tovább és várj még 1-2 hetet amíg látod, hogy az orrod mérete változik-e.
2021. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen! :)
2021. ápr. 16. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyógyulás idejére amúgy lehet hogy jobban jársz, ha kicseréled egyenes szárú ékszerre. Miután begyógyul, mehet vissza a karika. :)
2021. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nincs itthon és a következő pár nap nem is tudok bemenni a városba. Falun lakom és özben az egyetem is online van, szóval egész nap el vagyok foglalva. Mikor szúrták, akkor jó volt és nem is volt gondom vele. Most egy picit fel van dagadva az orrom én bevág alul. Nem túl vészes a fájdalom, de ha esetleg rosszabb lesz, valamit kell csinálnom. Köszönöm a válaszokat! :)
2021. ápr. 16. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!