Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idegesítő ha egy youtuber...

Idegesítő ha egy youtuber állandóan a drága holmijait mutogatja?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem fogom leírni a youtuber nevét. Szoktam nézni egy jó pár videóst, akik mutogatnak pár drága dolgot, de még sem idegesítőek, mert nem minden videójuk a drága sminkjeikről, ruháikról szólnak, és amúgy azért mert vannak drága dolgaik is, még nem minden lesz rossz a drogériából. Viszont van egy magyar, aki külföldön él, neki már a Mac is egy rossz márka, de amúgy a videói arról szólnak, hogy arról sztorizgat hogy ő neki spirál van felrakva, vagy milyen rossz neki, hogy megjött a havi baja, vagy pedig mutatja haul videókban hogy szórja ő vagy a barátja a pénzt rá.
2021. máj. 4. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem bírod Holényi Zitát akkor minek nézed?
2021. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Én azt nem bírom (főleg külföldi youtuberekre jellemző) hogy annyi pénze van, hogy fürödhetne benne, erre megvesz 43 olcsó 2 dolláros pólót, (amit környezetszennyező módon, alulfizetett munkások gyártanak) és aztán megvan a haulvideo, aztán két hét múlva jön az újabb hatalmas haulvideo... És félévente meg jön a decluttervideó. És engem ez felháborít, miért nem lehet minőségi cuccokat venni, tisztességesen fizetett varrónőktől?
2021. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
46%

Alapvetően nem bűn a drága cuccokat szeretni és arról beszélgetni, nyilván ennek is van egy közönsége, és ha valakinek nem tetszik, nem kell nézni.

Én nem tudom, kiről van szó konkrétan, nem ismerem, de szerintem a cuccok felét lehet nem is maga veszi, hanem kapja.

Én olyat is láttam, aki azon sírt, hogy a COVID miatt kevés a munka, nincs pénze, de azért havonta jöttek a haul videók :D

2021. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kereslet és kínálat. Ha őt ez szórakoztatja és a nézőinek is megfelel, akkor ezt fogja csinálni. Ha téged nem szórakoztat, ne nézd, vagy esetleg jelezd is neki és ha elgondolkodik rajta, esetleg változtatni fog. Ha meg nem, akkor nem olyat nyújt, amit nézni akarsz, tehát nem érdemes tovább nézned.

Én is néztem egy csomó sorozatot, aztán egy idő után már nem érdekelt, úgyhogy abbahagytam őket és néztem helyette mást, ami jobban érdekelt.

2021. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
7%

Engem is idegesít, és állandóan itt nézi, van e róla kérdés, és azonnal törölteti.

Kb erről szól az élete.

2021. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én egy ideje már nem követem a munkásságát. Nekem a designer holmikkal semmi bajom, azt vesz amit akar. Inkább a modorossága lett taszító, meg a témákat is meguntam. Haul, smink, haul, órás videók a semmiről. Az elején valamiért szimpi volt, most már érdektelen lett számomra.
2022. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!