Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy idősebb 30+...

Szerintetek egy idősebb 30+ menyasszony lehet szép?

Figyelt kérdés

Én mindig arról ámodoztam, hogy fiatal, üde menyasszony leszek. Megvalósulni is látszott ez a terv, 25 éves vagyok és volt egy hosszú kapcsolatom, eljegyzett, de vége lett még az esküvő előtt.

Most meg nem bírok normális párt találni...valahogy esélytelennek érzem, hogy 30 előtt férjhez menjek.

Jó oké, önsajnálat letudva.

Szóval szerintetek egy 30-as menyasszony is lehet szép? Nem kell visszafogottabban öltözni stb?


2021. szept. 1. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Persze, bár nyilván attól is függ, hogy hogyan tartja magát. Aki azért odafigyel a külsejére, egészségére és a génjei sem rosszak, az 30 évesen még kimondottan fiatalos és semmivel sem fog rosszabbul kinézni, mint mondjuk egy 25 éves menyasszony. Nem is kell visszafogottabban öltözködni.

Majd úgyis meglátod, hogy miben érzed akkor magad jól, mi tetszik, de ezen igazán kár már most aggódnod. Biztos szép leszel, bármikor is legyen majd az esküvőd.

2021. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy lehet szép! Sőt! Nagyon is! 😊
2021. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Lehet.

Megengedem neked, hogy gyönyörű legyél :D

2021. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én most 29 évesen mérföldekkel jobban nézek ki, mint 20-25 évesen. Már van pénzem magamra. :D Smink nélkül nyaraláson 18 alattinak néztek. Szóval szerintem is attól függ, hogy mennyit törödsz magaddal: bőrápolás, fogak, sport, ruhák, haj, smink, stressz csökkentése, ha csak a külsőségeket nézzük. Pl. retinol + SPF kombótól konkrétan megfiatalodott a bőröm, semmi ráncom sincs. De kisebb plasztikai beavatkozásokkal is nagyon szép eredményeket lehet elértni, ezeket még nem próbáltam.
2021. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi: törődsz (csak angol billentyűzetem van)
2021. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom, sokan lehurrognak, de az orromat tervezem megcsináltatni (plasztikára reagálva), azzal az egyel nem vagyok jelenleg elégedett.

Szerencsére ráncosodásra nem vagyok hajlamos, legalábbis anyukámat elnézve.

Csak számomra valahogy mégis a fiatal menyasszony az igaziXD de ez csak ilyen hülye mánia.

2021. szept. 2. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok 20-25 éves tök lepusztultan néz ki, szóval szerintem nem kor függő, még egy csinos 40-es is lehet sokkal szebb, mint egy lepusztult 23 éves... :D Én nem akarok esküvőt, de szebb képek készülnének rólam most, mint x éve és élőben is most mutatnék jobban.
2021. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jajj, nem ád céloztam. :) Meg megbántani sem szeretnék senkit.

Meg nem is annyira a lepusztultság a téma, hanem maga az a fiatalság...mikor még olyan kis fiatal a menyasszony XD tudom, hülye vagyok, mert rengeteg szép 30-as nő esküszik.

2021. szept. 2. 11:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha megendegheted magadnak a plasztikát, akkor szerintem végj bele, egyszer élünk :D Szerintem nagyon fontos, hogy a lehető legjobban érezze magát az ember a bőrében és ez mindenkinek mástól függ. Én pl. a melleim csináltatnám meg, csak zavarna, hogy idegen test/anyag van bennem folyamatosan + annyira nem extra kicsik, de ezt is csak magam miatt, hogy jól/jobban érezzem magam a bőrömben.
2021. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele. Mondjuk én kedvelem a pici cicimet, szerintem nem olyan egetrengető baj ha neked sincs túl nagy. De ja, elsőre magadnak akarj megfelelni.

Még gyűjtök rá...de az orrom zavar. Nem vészes, de hegyesebb az átlagnál, talán picit hosszabb is.

2021. szept. 2. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!